2737
2734
عنوان

رفتم سر ساک لباسم گریه کردم 💔

474 بازدید | 42 پست

یه ساک کوچیک دارم چند دست لباس زیر ست اون زمانی ک ارزونی بود خریدع بودم مثلا برای زمانی ک ازدواج کردم 

امروز رفتم سراغشون دیدم با چه ذوقی خریدم ۲۸ سالمه ولی تو این خونه با این پدر و مادر باید ۲۰ سالگی میرفتم پدری ک معتاده مادری ک بیمار روانیه واقعا قلبم شکست فک نمیکردم تو این سن اینجا باشم بحث سن نیس هر وقت اذیتم میکردن میگفتم مهم نیس ازدواج میکنم از این خونواده میرم کاش منم میرفتم سر زندگیم 

الهی ک ی بخت عالی نصیبت بشه ولی نواظب باش خدایی نکرده از چاله تو چاه نیوفتی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از شوهر کردن یک ش ورت ست رو میدونستی و ذوق داشتی🗿💔

کلی میگه عزیزم بحث اصلی خانوادشه که اگه درست حسابی بودن الان ایشونم سره زندگیش بود نه تواین خونه عذاب بکشه

کاربری خانومم👩🏻
2738

اسی درکت میکنم . سعی کن قوی باشی ب خدا نزدیک تر باش . میدونم سخته ولی دنبال پیشرفت خودت باش . بعد ازدواجم همون پدر معتاد و مادر روانی هنوز تو زندگیت اثر گذارن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم کلی لباس نوزاد خریدم هر چند وقت میرم میبینمشون و گریه میکنم باز جمعشون میکنم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2706