2733
2734
عنوان

نظرتون راجب این زن و شوهر چیه

104 بازدید | 12 پست

اقا پخش کننده مواد غذایی داره تو سه شهر و تو هر شهر چند مشتری داره ک همم میشناسن مشتریاش

و اکثرا خانمشم با خودش میبره و میرن خونه مشتریها شب میمونن

از دید شما چ جور ادماین و نظرتون راجب کارشون چیه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

منظورت از شب میمونن چیه!؟

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخوای بدونی چه نفعی واست داره 

احتمالا خودشه اکثرا خوودشونن 

این مدلی سوال میکنن

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2728

ویزیتوره یه شغل معمولیه 

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65
منظورت از شب میمونن چیه!؟

شام و خواب دیگه عزیزم 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2740
شام و خواب دیگه عزیزم 

چ اشکال داره؟!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
ویزیتوره یه شغل معمولیه 

رفتنشون خونه مردم چی

چ اشکال داره؟!

متوجه نشدم 

متوجه نشدم 

یعنی زتدگیشون معمولیه

هیچ دید خاصی نسبت ب اینکارا ندارم

رفتنشون خونه مردم چی

چه اشکالی داره وقتی مردم مشکل ندارن شمامشکل دارین....این همه شغل که اینطورین...

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400  هدف اول70هدف دوم65