2733
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65780 بازدید | 1313 پست
مباحث انسان شناسی، مهندسی معشوق یا کارگاه های ذکر و فکر در قسمت اول از گارگاه ذکر و فکر ۵ راجع به خ ...

ببخشید من رفتم براتون پیام بفرستم اشتباهی زد دوستی زدم میشه بگین چطور درخواست دوستی بدم بلد نیستم خیلی به این محییط آشنا نیستم چندتا سوال دارم ازتون یا اینجا بپرسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آجی قشنگم خودت خوبی خودت خانمی خودت مهربونی گلم همینکه به خدا علاقه داری نشون میده خودت هم واقعا یه ...

ممنون عزیزِ مهربون ،لطف داری به من ،اقدام خوب نیستم ... 

مرسی لطف میکنی ،دلت پاکه ،انشاالله که فرجی بشه برا ما هم ،توکل به خدا دیگه ... .

بله درسته ،اولش خدا بوده ،تا آخرش م خدا میمونه ..‌. 

ولی خب تو شرایط سخت زندگی م اینجوری باشی و حفظ کنی ،آره واقعا هم سخته 

بله سرکوب نیازها که واقعا سخت میشه خیلی دیگه گاهی ،بیش از حد ،گاهی م متاسفانه کم میاره آدم ،بعد این سرکوب انرژی میگیره که کنار ،روان و جسم و درگیر میکنه ،نمیدونم حالِ بد روانی ،عصبی و کلافه شدن ،دردهای روان تنی ،کمر درد ،جوش زدن ... اینا همه میتونه از عوارضش باشه حتی خصوصا در دراز مدت و  متاسفانه و خب اذیت و داغون میشه آدم دیگه به مرور ... .

عزیز خودت و اذیت نکن همون ۱ بارم که بخونی از ته دل دعام کنی ارزش داره 

ممنون ،انشاالله شما و همه عزیزان م اینجا و جوانان خوشبخت و عاقبت بخیر باشند🙏✨️🍃🌼🤍

2731
همونا مراحل زندگیه آدم مشکلاتشم عوض شه خوبه 

چرا همچین فکری می‌کنی الان ینف ی بعد اگر خدایی نکرده شوهرت بدباشه روزی هزار بار فکر خودکشی و طلاقو و ....اگر یه بچه هم داشته باشی بدتر دیگه محکوم میشی ب زندگی بدون عشق همراه با تحقیر و توهین چون نمیخوای یچت بی پدر شه بچه طلاق شه ببین الان متوجه نیستی خییییییییییییییییلییییییی سخته خدایی نکرده تواون شرایط ادم قرار بگیره ان شاالله که خدا بهترینو برات رقم بزنه

2740

منم دیروز فهمیدم کسی که دوسش دارم فروردین سال اینده تازه میخواد به خونوادش بگه تازه مخالفت اونارم داریم چون ما و خونوادش آشناییم واقعا قلبم یه جوری شد فهمیدم سال اینده تازه میخواد بگه شیش ماهه با همیم

لطفا برام یه صلوات بفرستین 
منم دیروز فهمیدم کسی که دوسش دارم فروردین سال اینده تازه میخواد به خونوادش بگه تازه مخالفت اونارم دا ...

عزیزم از خدا بخواه اون بخواد هیچکس نمیتونه مخالفتی کنه 

منم یه روزی ارزو داشتم باعشقم ازدواج کنم بعد ۸ سال ازدواج کردیم یه سال وخورده ایم حسرت بچه کشیدم و دراوج ناامیدی باردارشدم 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراهی دارم 😍🥰🤰🏻👼🏻
میشه  در مورد پاکسازی توضیح بدید؟

وجود مشکلات متافیزیکی باعث یه سری از مشکلات در زندگی میشه 

مثلا من چشم زخم خیلی شدید داشتم و یسری علائم با پاکسازی تون علائم کمتر شد  از نظر روحی واقعا سبک شدم 

هر چه دلم خواست نه آن میشود/ هر چه خدا خواست همان میشود...
2706