2733
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65813 بازدید | 1313 پست
مشکلات با خانواده یه چیز طبیعیه تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنشو قضاوت نکن نمیبخشم تا کارما بزنه خ ...

وقتی من قضاوت می‌کنی میگی غیر منطقی منم قضاوت میکنم.

اگر به کارما باشه برای شما هم هست

چون بدون اینکه از زندگی من خبر داشته باشی گفتی غیر منطقی 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ک درستی چرا میگی من غیر منطقی هستم خودت قضاوت کنی چیزی نیست بقیه تا چیزی بگن میشن بی شخصیت و کا ...

خدا می‌دونه اول زندگی استاتر بعد من و قضاوت کردی من زندگی هیچکسو قضاوت نمیکنم هیچوقت چون جای هیچکس نیستم برو خدا خودش می‌دونه با تو

اگه آدم درستی بودی راجب زندگی بقیه حرف نمیزدی این قضاوت نیست برو خدا خودش می‌دونه الان یه بار زندگی ...

در آینده خواهیم دید کارما برای شما اتفاق میفته یا من

هرچی دلش میخواد میگه قضاوت می‌کنه بعد میگه قضاوت نمیکنم

جالبه هرچی شما بگی مهم نیست من بگم کارما داره

2731
خدا می‌دونه اول زندگی استاتر بعد من و قضاوت کردی من زندگی هیچکسو قضاوت نمیکنم هیچوقت چون جای هیچکس ن ...

من اصلا با خود استاتر بودم

داشتم نصیحتش میکردم ک شوهر نکردن بهتر از شوهر اشغالی کردن هست اونم حرف من تایید کرد

کی استاتر قضاوت کردم

استاتر ناراحت بود خودش جواب میداد پس الکی نگو اون قضاوت کردم

شما هم چون گفتم شوهر خوب باید کرد نه الکی بله بگی خودت شروع کردی به بحث کردن بامن

اصلا برو با اولین خواستگارت ازدواج کن.

شما یک چی یاد گرفتی به اسم کارما هی میگی

به سلامت 

در آینده خواهیم دید کارما برای شما اتفاق میفته یا من هرچی دلش میخواد میگه قضاوت می‌کنه بعد میگه قضا ...

من زندگی شما و نحوه برخوردت با شوهر و فامیلات حرف زدم که شما انقدر بیکاری میری تاپیک ها منو میخونی و قضاوت می‌کنی ؟؟؟؟ 

خواهیم دید .....

من اصلا با خود استاتر بودم داشتم نصیحتش میکردم ک شوهر نکردن بهتر از شوهر اشغالی کردن هست اونم حرف م ...

اگه شما ازدواج کردی بدبخت شدی استاتر قرار نیست مثل تو بدبخت بشه شاید آدم درستی نصیبش بشه و خوشبخت بشه شاید تنهایی براش عذاب آوره همین که نمیتونی درکش کنی سطحتو نشون میده 

2740
اگه شما ازدواج کردی بدبخت شدی استاتر قرار نیست مثل تو بدبخت بشه شاید آدم درستی نصیبش بشه و خوشبخت بش ...

شما خوب

بدو برو شوهر کن خوشبخت بشی

حتی حوصله بحث باهات ندارم چون جاش نیست جواب بدم