2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65885 بازدید | 1313 پست
ببین من نمیگم ازدواج بده اتفاقا ازدواج خوب خیلی هم خوبه، یه حامی خوب، یه همراه بادرک و شعور و یه مرد ...

منم نمیدونم چجوری کشف کنم علایق و استعداد هام رو شما کتابی ..صوتی چیزی گوش دادی؟

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همونا مراحل زندگیه آدم مشکلاتشم عوض شه خوبه 

دقیقا

چقد شما حرفای من‌و می‌زنی

زندگی ما سال‌هاست همین‌شکله و حتی اگه به‌فرض خوبم باشه، همین روزمرگی و تکرار و تکرار آدم رو فرسوده و بیزار می‌کنه...

هرقدر انسان شریف‌تر، نجیب‌تر و حساس‌تر باشد، از جنایت دیگران بیشتر رنج می‌برد، و این دو علت دارد: یکی این‌که خود را مستحق خیانت نمی‌بیند، و دیگر این‌که منتظر نیست سایرین با او عملی کنند که خود او با سایرین نکرده‌است. (سه تفنگدار، الکساندر دوما)

اگ شوهرت آدم خوبی باشه زندگی‌متاهلی خیلی خوبه، من دو تا ازدواح داشتم، اولی همسرم فوت شد، ولی خدا بیامرز خیلی خشک، سرد بد اخلاق بود، ۴ سال موندم خونه بابام، بعد اون مدت منم حسرت ازدواج دوباره داشتم، شکر خدا اینبار همسرم گرم، شاد،  شوخ طبع، دست و دلباز، یعنی میتونم بگم صد بار هم برگردم عقب زندگی‌متاهلی رو با ایشون شروع میکنم، امیدوارم یکی بهترینش نصیبت بشه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

هم سن هستیم و واقعا هم دیگ فک کنم برامون دیر شده ولی خب چیکار کنم ؟؟؟ اونقدر دنبال ازدواج خوب دویدم اونقدر با این و اون آشنا شدم اونقدر اذیت شدم اونقدر دلمو شکوندن تهشم هیچی سنتی ها هم ک نگم برات چقدر داغون بودن ولب خب چه میشه کرد من ک پذیرفتم و دارم خودمو برا یه زندگی مجردی آماده میکنم بهرحال زمان در گذر نمیشه ک خودکشی کرد باید زندگی کرد تهش دوست پسر میگیرم اگ فشار عاطفی یا تنهایی داشتم چاره دیگ ای نیست واقعا 

من امسال 36 میشم و مجردم سرمو گرم کردم وگرنه دیوونه میشم به اینده که فکر کنم...  من که خیلی وقته با خدا دیگه حرفی ندارم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

من جرات ندارم تو این سایت حرف بزنم همه بهت حمله می کنن اصلا تاب و تحمل عقاید مخالف خودشون رو ندارن 

عزیزم ازدواج خوبه نه اینکه بد باشه من شخصا با ازدواج رشد کردم و بالغ شدم 

اما اگر برگردم عقب سبک دیگه ای رو برای زندگی مجردیم انتخاب می کنم 

من مجردیم زیادی مثبت و بی دست و پا بودم 

مجردی اشکال نداره اما اگر مستقل نیستی اشکال داره 

مستقل شو از خانوادت جدا شو 

برو کوه با دوستات تفریح سفر

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

انشالله خوبش برات اتفاق بیوفته. وگرنه ازدواج تماما مسئولیت و از خودگذشتنگی و کوتاه اومدن تو خیلی از موارد هست که برای خانوم ها وقتی بچه دار بشن بیشتر هم هست.  

من فکر نمیکردم بخوام ازدواج کنم ولی تو ۳۵ سالگی با تصمیم خودم برای مستقل شدن از مادرم اینکارو کردم. 

البته مشاوره میرفتیم که نظر متخصص هم در نظر بگیریم هر دو خانواده ها هم مخالف ازدواج بودن.

منم نمیدونم چجوری کشف کنم علایق و استعداد هام رو شما کتابی ..صوتی چیزی گوش دادی؟

سلام

بزرگترین استعداد ما برقراری رابطه خالص و سرشار از عشق با خداوند است، که متاسفانه یا نادیده گرفته میشه یا اونطور که باید پر و بال پیدا نمی کنه.

اگر انسان در طول زندگی دنیایش این سعادت نصیبش بشه که بتونه رابطه عاشقانه با خداوند برقرار کنه همین به تنهایی براش کفایت میکنه و دنیا و آخرتش آباد میشه.

توصیه میکنم پادکست های صوتی استاد محمد شجاعی رو گوش بدید (منتظر دات آی آر) و به دریایی از عشق لایتناهی الهی وارد بشید.

2706