2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65838 بازدید | 1313 پست
ازدواج باید برای آدم‌پیش بیاد من خودم اصلا آدم ازدواجی نبودم حتی پدرم اصلا خواستگار راه نمیداد تو‌ خ ...

الان وقتشه بره بالای ۳۰ دیگه خیلی سخت پسند میشه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای اینا دیگه کی ان

تا طرف میگه میخوام ازدواج کنم میگن خیانت بی پولی بدبختی فامیل شوهر

ببین زندگی همه جورش هم سختی داره هم قشنگی

اما

امیدوارم برای همه مردم دنیا قشنگیاش اتفاق بیوفته

شما هم بزودی ازدواج موفق داشته باشی

ذکر استغفار و نماز ادل وقت خیلی کمک میکنه خصوصا دعای بعد نمازت همش ازدواج خوب باشه

و یا دعا موقع افطار

هر روز تونستی روزه بگیر موقع افطار واسه خودت و همه مجردا دعا کن

برای فرد مورد نظر منم دعا کن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2731

تا ازدواج نکردی میگی کاش ازدواج میکردم تا ازدواج میکنی میگی کاش مجرد بودم ، هر کدوم خوبیای خودشو داره باید با کسی ازدواج کرد که پایه باشه با هم تفاهم داشته باشین نه هر کسی

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
وای اینا دیگه کی ان تا طرف میگه میخوام ازدواج کنم میگن خیانت بی پولی بدبختی فامیل شوهر ببین زندگی ...

باشه ممنون 

من امسال سر هر افطار کخ روزه بودم دعا کردم یا این موضوع حل شه یا سال آخر زندگیم باشه 

باشه ممنون  من امسال سر هر افطار کخ روزه بودم دعا کردم یا این موضوع حل شه یا سال آخر زندگیم با ...

ای بابا دلت نگیره

ببین برای خودت 40 روز سوره تکویر بخون که اگر کسی بختت بسته باشه طلسمی چیزی به اذن خدا رفع بشه 

صدقه هم بنداز

سوره تکویر کوتاهه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

من شوهرم خیلی وفادار چشم پاکه همه چیش خوبه ولی از لحاظ جنسی من گرمم اون سرد این شده مشکل ما و اینکه یه بچه دارم تاخیر داره خیلی عصبی شدم روی این مسئله مشکلات متاهلی هست،مجردی خانوادم اذیتم میکردن بین بچه ها فرق میزاشتن الانم همینطوره و بین بچه هامون فرق میزارن

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
هیچکس صد درصد پایه نیست 

بله ولی نزدیک باشین دیگه هیچ دو آدمی مث هم نیستن

من شوهرم خیلی وفادار چشم پاکه همه چیش خوبه ولی از لحاظ جنسی من گرمم اون سرد این شده مشکل ما و اینکه ...

زیاد بهش چیزای محک بده

جینسینگ

شیرموز و معجون

یا عطهای محرک البته اینو تایید نمیکنم ولی گاهی

2706