2752
2734
عنوان

راهنمای بالا کشیدن ارث

126 بازدید | 16 پست

دوستان 

مادربزرگم ۱۰۰ سالشه ، دوتا دختر ،چهار تا پسر داره

دوتاشون زندانن یکی دیگشونم لب مرز( پسرن)

خب از اینا بگذریم

مادربزرگم ی مغازه به همراه یه خونه ۱۰۰متری (تهران) داره.

چجوری بکشم بالا دوستان؟ البته خانوادم یعنی بابا مامانم مخالف این کارن ولی من بازم میخوام تلاش کنم مفت باشه کوفت باشه🗿🤲🏻

🌹الان هم نیاید فاز زشته و حرامه و فلان در بیارید لطفا باب میلتون نیست تاپیک رو ترک کنید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید همه رو بکشی تا تنها ورثه خودت باشی

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
عزیزم شما به فکر بالا کشیدن نباش چون اون ۶ تا بچه خودشون هفت خطن تا تو بجنبی چیزی بکشی بالا نون خشکش ...

خب دیگه من از الان دارم دندون تیز میکنم شاخ نشن

مامان بابام هم ساده آن قشنگ ول میکنن ارث رو

مگه اصلا به تو ارث میرسه که بکشی بالا؟ 

ورثه هر چقدر هم مشکل داشته باشن

زندان باشن 

اصلا هر جا باشن هنوز زنده ان و مطابق قانون ارث میبرن .

اصلا شما چی کاره هستی این وسط دقیقا ؟!

به قولی تو رو سنن قربونت برم؟!

خدارو شکر بابات زنده است ارثم بهش برسه خودش کیف و حالشو میبره و تهشم چیزی بهت نمیرسه 

الکی دلتو صابون نزن!

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤
هیچ کاری نمیتونی بکنی مطمئن باش به نوه هیچی نمیرسه 

به بابام ک برسه بازم اوکیه

نمیدونی بابام چه لطفایی کرده به خانوادش اما خانوادش مالرو بالا کشیدن

خوبه گفتم تاپیک باب میلت نیست ترکش کن

من هر جا که بخوام نظر میدم😏

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔🇮🇷ایران من تسلیت🖤