2733
2734

یه مانتو دو تیکه دارم ک بلنده یکم از ساق پام معلومه الانم ک هوا میره گرمی مبخام جوراب های ضخیم مشکی بگیرم بپوشم ک کفشام کالجه مشکی هستش به نظرتون زشت میشه ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه بابا 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
نه ضایع نیس ولی فک‌کنم ساپورت بهتر باشه 

ساپورت چون مث شلوار کمر داره برا من تنگ کیشه نمیتونم بشینم پاشم  پایین تنم بزرگه 

واسه همین گفتم جوراب بلند بگیرم

2740
نه با کالج بد نمیشه والا یکی از مادرای بجه ها اومده بود دیدار با اولیا از این ساحلی دوتیکع ها ه ...

برا من حالت ساحلی نیس

زیره جنس لنین مشکی رویه هم کت کوتاه نیم تنه گیپور دوزی مشکی

میخام کفش کالج بگیرم مشکی

بعد شلوار رو موندم ک ایا جوراب دار بپوشم زشته یا ن ؟ 

الان این مانتویی ک تعریف کردم من با شلوار مشکی چ کتونی بپوشم برم بیرون کفش کالج بگیرم بده؟ کفش دیگ ای ندارم😑😂

چرا ضخیم؟تواین هوای گرم

خب حجاب پام برام مهمه نمیخام پام دیده شه ولی خب میخام تنگ باشه مانتوم بلنده یه کوچولو دیده میشه از پام هر کی جای من باشه هیچی نمیپوشه ولی من نمیخام. 

واسه همین گفتم ضخیم مشکی بگثرم هم پام دیده نشه هم قشنگ باشه

نه ضایع نیست قشنگن  آنقدره عاشق جوراب شلواریم ولی مامانم میگه مناسب نیست🥴

اره منم 

منم شوهرم دوس نداره میگ خیلی تنگه

ولی من مانتوم خیلی بلنده یه کوچولو خیلی کم پام معلومه  هر کی جای من باشه هیچی نمیپوشه ولی من نمیخام. 

واسه همین گفتم ضخیم مشکی بگثرم هم پام دیده نشه هم قشنگ باشه