2737
2739

ی ماه پیس  با شوهرم میخاستیم  بریم بیرون بگردیم🥲  ی سگ دیدم داره میاد فک کردم داره میاد طرف من یهو در ماشینو محکم باز کردم با تیزی خورد گوشه چشممم افتاد خون ،کلی باد کرد  زیر چشمم چن روز بعدش کامل کبود شد . فقط بخاطر سگ . 😂

_______

🤣🤣بچه بودم میرفتم مدرسه  بعد سرویس داشتم . ی روز اومدم نشستم  سر کوچه  ک سرویسم بیاد یهو  دیدم ی گله سگ دارن میان و پارس میکنن اینقدر دوییدم و جیغ زدم سگا خودشون از ترس برگشته بودن ی اقاعه اومد گف پ ت براچی الکی داری جیغ میزنی برگشتم پشت سرم دست بکشم ب سگا دیدم فرار کردنه

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

چندروز پیش یه بسته چیپس گرفته بودم داشتم میخوردم یهو یه سگ اومد جلوم منم فکر کردم اینا کاری ندارن، آروم از کنارش رد شدم یهو هاپ هاپ کرد منم چیپسو ول کردم دوییدم

اونم خیلی ریلکس با دندوناش چیپسو برداشت رفت😶

چندروز پیش یه بسته چیپس گرفته بودم داشتم میخوردم یهو یه سگ اومد جلوم منم فکر کردم اینا کاری ندارن، آ ...

😅😅😅

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.