2733
2739
عنوان

هی میگن اقایون بدن

985 بازدید | 68 پست

چون خانم دوست داره دیشب براش کیک توت فرنگی درست کردم. کلا  خودم نسبت بهش آشپزیم بهتر

امروزم میخام کیک‌تولد درست کنم تولدش فردا هست ولی سر کاره

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

تولدش مبارک.

پایدار باشید✨

ولی چون کیک توت فرنگی درست می‌کنی دلیل نمیشه مرد خوبی هم باشی😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تولدش مبارک. پایدار باشید✨ ولی چون کیک توت فرنگی درست می‌کنی دلیل نمیشه مرد خوبی هم باشی😂

😑لااقل یگم تعریف مکردی ازم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

هی میگید چرا آقایون میان نی نی سایت 

بفرمایید آقاشون یه پا کدبانو تشریف داره😅

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
میدونه نی نی سایتی

به نکته ظریفی اشاره کردی😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
میدونه نی نی سایتی

اره کلا دروغ نمیگم 😂حاضرم حقیقت هرمورد هرچی بگم ولی ناراحت بشه