2752
2739
عنوان

با خاستگاری ک تو مرحله آشنایی بودم این کارو باهام کرد 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 85 پست
هدیه ارزش معنوی داره ن مادی

حس میکنم بی ارزش دانسته منو با این قیمتی که ایرپاد گرفته

اگه شال میگرف ۲۰۰ تومنی برام مهم نبود ولی ایرپاد سقف قیمت تا ۶ تومن هس 

میتونس حداقل یه تومنی بگیره یا ۵۰۰

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله کاملا حق دارید ناراحت بشید.. باید یه سرویس طلا میگرفت به جای ایرپاد.  و حداقل ده تا سکه ط ...

مسخره میکنی 😂😂

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
2731

شما که میگی تو مرحله آشنایی هستی اگر متوجه بشید بدرد هم نمیخورید آیا کادو خوبی که گرفته پسش میدید یا خیر . با توجه به اینکه در مرحله آشنایی هستید دستش درد نکنه که بیادتان بوده

ببین فرق میکنه کسی ۲۰۰ تومن داشته باشه ، همه شو برات خرج کنه ، تا کسی که ۱۰۰ میلیون داشته باشه ولی ۱ ...

خب اینم میخاد یه کار راه بندازه و داشتنشو مطمئنم داره

شاید بخاطر همون کاره اینجوری خرج کرده

ولی داشتنشو داشت

مسخره میکنی 😂😂

عزیزم اولا که مرحله اشنایی هستید. یه شاخه گل هم کافی بوده. 

قبول کنید گرونیه. 

همینکه خدا براتون خاسته بختتون بازِ همینو قدر بدونید و کلی خوش بگذرونید. 

اگه از الان بخای روی فرعیات زندگی حساس باشی یهو به خودت میایی که پیر شدی و هیچی از خوشی زندگی ندیدی...

از این به بعد هر کاری برات کرد شیرین باش و تشکر کن. 

بزار زندگی برای جفتتون قشنگ باشه. 

قیمت دقیقشو از کجا میدونی 😂

برند ومدلشو سرچ کنی صد تا سایت میاره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/