2733
2734

وای مردا ک دختر دوس دارن

چرا ناراحت شدممممم

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو اولن دست من نیس جنسیتش ولی حالاکه توی بی مغز فک میکنی دست منه دستم دردنکنه که دختر آوردم چون نخواستم یه تحفه ی دیگه از توتوزندگیم داشته باشم😒

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2740

عزیزم زنگ بزن جاریت 

بگو اون پسر بزاد چون تاج و تخت شوهرت و خاندانش با دختر تو متزلزل شده حداقل بعد شوهرت ، یه بچه از خاندان سطنتی شوهرت جانشین پادشاه بشه 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

چرا می ذاری این جور بهت بگه؟؟

دختر هم از جنسیت خودته که زنشی یعنی زن بودن بده که دختر بد باشه!!

توام بگو چرا پسر باشه جنسیت خودش رو ببر زیر سوال وقتی این جوره‌.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
2706