2752
2734
عنوان

به فکر خودکشیم

425 بازدید | 67 پست

من خیلی ریزه میزه هم قبلا اینطوری نبود نمی‌دونم انگار چیزی در من هست که دارم کوچیکتر میشم درباره این موضوع حتی نوه فامیلمون نظر داد که آبجی تو چقدر نسبت به دوستان کوچیکی یا من کفشتو پشت در. دیدم فک کردم بچه دارین خیلی سختم میشه تو جمع همش احساس حقارت میکنم ۲۳_۲۴ سالمه ولی بقیه فک میکنن من بچم و ۱۷_۱۸ سالمه نمی‌دونم چکار کنم من از فامیل خواستگار داشتم و گفتم نه حالا میترسم کسی نیاد خواستگاریم بخاطر قدم هیکلم بنظرتون دکتری هست بشه الان آمپولی چیزی تزریق کرد؟؟ قدم ۱۵۴ وزنم ۵۰ استخون بندی ریز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جهنم منتطرم باش

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

بیشتر به روان‌درمان احتیاج داری عزیزم 

بدن سالمی داری و قد و وزنتم به نسبت زنای ایران اوکیه 

برو ورزش کن، یه کلاسی هنری حرفه‌ای چیزی یاد بگیر 

به خودت برس و از زندگیت لذت ببر 

طرز فکرت شبیه انسان‌های عهد جاهلیته

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
نمیشه اصن حالت پنیک بهم دست میده یعنی قابلیت دعوا و بحث دارم بعدش با هر بهون ه 

علتش قد وزنت نیست عزیزم مشکل تو ریشه ای هست اعتماد به نفس نداری 

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....

کفش پاشنه بلند بپوش، تیپ بزن.رو حرف زدن و طرز بیانت کار کن. بقیه ما رو همون جوری می بینندکه ما خودمونو می بینیم.  الان ناراحتی چند وقت دیگه که بقیه پیر و چروک شدن تو هنوز جوون بودی کیف می کنی، ریزه ها کلا دیرتر پیر می شن.

بیشتر به روان‌درمان احتیاج داری عزیزم  بدن سالمی داری و قد و وزنتم به نسبت زنای ایران اوکیه&nb ...

عزیزم من هم مدرک دانشگاهیمو گرفتم هم شاغلم هم به خودم میرسم 

ولی فک میکنم هرکس دیگه هم اینطوری تو جمع دائم مورد تمسخر قرار می‌گرفت حالش بد میشد 

2706