2733
2734
عنوان

به فکر خودکشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 67 پست
من ۱۵۶ وزنم ۴۵ از تو خیلی ریزترم یعنی الان برم خودمو بکشم؟😂

ببین استخون بندی فرق دارم من دوستم هم وزن و قد منع هم استخون درشتی داره یعنی هیچکس فک نمیکنه این بچه ست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونکه اره خیلی 

خوبه خودتم میدونی ببین یه چیزی بهت میگم خیالت رو راحت کنم تو اگه اعتماد به نفس نداشته باشی بهترین قد و وزن وهیکل دنیا زیباترین صورتم داشته باشی به هیچ دردست نمیخوره تو مدام دنبال پیدا کردن ایراد تو خودتی برو درمانش کن 

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
ببین استخون بندی فرق دارم من دوستم هم وزن و قد منع هم استخون درشتی داره یعنی هیچکس فک نمیکنه این بچه ...

من هم بی بی فیسم و هم استخون بندی ریز

ولی اعتماد به نفسم زیاده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
منم بیس سالمه تقریبا همین امروز یکی بهم گفت اگه نم گفتی بیست سالته فکر میکردم ۱۶ ۱۷ سالته قدم۱۵۷ وز ...

ببین بزرگسالا اوکی بگن ولی وقتی توجه به بچه جلب میشه انگار اوضاع خیلی بده دیگه 

خب تا حالا پیش اومده یکی بهت بگه بچه ؟ چه حسی بهت دست داده ؟

بچه که نه

ولی گفتن کلاس چندمی

یا مثلا فکر میکنن من خواهر آخریم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
غلط میکنن مگه خودشون بی عیبن؟ قوی باش و جلوشون کم نیار 

متاسفانه من حالت پنیک بهم دست میده سریع انگار راه نفسم گرفته میشه و اشک از چشمام میاذ یعنی میام تو اتاق چجوری جلوشون واسطه به بچشون چی بگم ؟ یا اون فامیلمون که خودش دوتا بچه داره بعد میگه من است همش فک میکنم این بچه ست ؟

2706