2733
2739

شوهرم اعتیاد داره حالا یه هفته ست با من قهر چون بهش دروغ گفتم فهمید... بعد دیگه منو بلاک کرده... حالا بهش گفتم که من به تو و زندگیم تعهد دارم ومیخواستم کار کنم واینها وچون میترسیدم نزاری دروغ گفتم.... اما خیلی خیلی باهام سرد رفتار می کنه... منم بهش گفتم اینها بهونه ست تو من و زندگیت رو دوست نداری.... به من یه شب که خونه خودم نبودم.... حالا رک بهم میگه زنمو آوردم باهم غذا خوردیم... به نظرتون راست میکه.... قبلا هم مشکوک بود

مگر عنشو اورده باشه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یکم دقیق تر بگو... ببینم چیکار کنمپ

🤦😂چه میدونم خواهر من الان یه چیزی بگم خدایی نکرده دعوا کنین من که شوهر شما رو نمیشناسم ولی خب خودتم مطمئن نیستی ک ارومی اینجا،

خانوما چیکار میکنن وقتی دیگه میزنن به سیم اخر،من خودم از تیکه انداختن شروع میکنم بعدم غرغر و جیغ داد گریه اخرم خودمو میزنم دیگه یا باهم کتک میخوریم میگه یه چیزی گفتم یا هم میگه اره، یا فرار میکنه میره 😂

هرکسی رشته ش راجب معماری طراحی دکوراسیون داخلی هرچی میدونید بهم بگید براتون دعا میکنم🙏