2733
2734

۸ماهشه

چه چیزایی لازم هست ببرم باخودم

مرسی😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کالسکه بقیشم عادی

چرا😶

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

مای بیبی، دستمال مرطوب، چندتا دستمال کاغذی، چندتا پلاستیک فریزر برای این ک مابی بی کثیفشو بنداری توش، یکی دو دس لباس راحتی برا بچه، پستونکش، اگر سیرخشک میخوره آب جوشیده و شیشه شیر، ی پتوی کوچولو ک اگر خوابید بندازی دورش. 

چرا😶

یعنی چی چرا؟

گفتی چی ببرم 

گفتم کالسکه

بقیه موارد هم عادی مثل همیشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم ببر اسی  دلم عروسی میخواد 🥲

بیا🥺

یعنی چی چرا؟ گفتی چی ببرم  گفتم کالسکه بقیه موارد هم عادی مثل همیشه

گفتم چرا کالسکه

مسخره میکنی😶

بچتم نگه میدارم تو برو برقص 😂❤️

جووون🤣