2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط شکایت

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
2742
2738

جون عزیزت ولش کن دیگه...انگار شما بیشتر دنبال دردسرین!!!!

بلاکش کن دکمشو بزن این آدم تاکسیکو!!!نمیدونم چرا اینقدر بهش بها میدین وقتی آرامشو ظهر ازتون گرفته بود...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

ولش کن بلاکش کن ولی قبلش بگو تموم پیامای تهدیدتو دارم یبار دیگه مزاحم بشی هم به جرم مزاحمت هم به جرم تهدید پخش کردن عکسام ازت شکایت میکنم

بعد بزن بلاکش کن

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

بدجورررر ترسیده 

سر حرفت بمون و در اخرم بلاک

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706