2733
2734
اره فقط یه چی عکسمو در هر صورت داره میترسم اگه بزنم بلاکش کنم عن بازی در بیارهولی بهش میگم اگه دوبار ...

وااای‌ چقدر داری ترستو بهش نشون میدی یعنی طرف یادش بره یا شوخی کرده باشه اینجوری پیش بری واقعا پخش می‌کنه ولش کن فکر کنه واست مهم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیف حیوون...

وااقعا حیوون به هم نوع خودش اینجوری آسیب نمیرسونه توی خیلی اوقات حیوونم احساس داره!!!

ایشون نه تنها نابالغه بلکه فراموش کرده انسانه...همینا ماهارو بدنام کردن و یک قشر خاصی هستن فقط چون توی چشم هستن ماها بدنام شدیم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
خوب جوابشو دادم؟؟ دیگه حالم ازش بهم میخوره مرتیکه دو قطبی

ن دیگ خوب جوابشو ندادی

یه بار گفتی بسه هی کش میدی 😒

سین نزن دیگه پیاماشو زنگم زد برندار

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
وااقعا حیوون به هم نوع خودش اینجوری آسیب نمیرسونه توی خیلی اوقات حیوونم احساس داره!!! ایشون نه تنها ...

بله، درسته

هیچ موجود زنده ای به اندازه انسان نمیتونه بخواد انقدر خطرناک باشه

متاسفانه تعداد این قشر خاص، بسیار زیاد هست

ما دختر و خانم ها بهتره همیشه در برخورد با این قشر خاص احتیاط های لازم رو انجام بدیم

ارغوان، شاخه همخون جدا مانده‌ی من...
بله، درسته هیچ موجود زنده ای به اندازه انسان نمیتونه بخواد انقدر خطرناک باشه متاسفانه تعداد این قش ...

نه زیاد نیست ولی کم هم نیست...ولی خیلی توی چشم هستن...

همونقدر هم دختر و خانم های سودجو وجود دارن که به طریق های مختلف چه مالی چه احساسی چه جنسی سو استفاده میکنن توی هر دوجنس هست متاسفانه

برای همین هست من از ازدواج و رابطه ترس دارم و ماهم باید شدیدا احتیاط کنیم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
نه زیاد نیست ولی کم هم نیست...ولی خیلی توی چشم هستن... همونقدر هم دختر و خانم های سودجو وجود دارن ک ...

بله سودجویی در هر دوجنس وجود داره

اگر یه آشنای خانم نزدیک داشته باشید که فارغ از هرچیزی صادقانه راهنماییتون کنه شناخت بهتری پیدا میکنید، مثل خواهر

رفتار های متفاوت دختر ها و حقایق پشتشون رو بهتون یا میده

ارغوان، شاخه همخون جدا مانده‌ی من...
بله سودجویی در هر دوجنس وجود داره اگر یه آشنای خانم نزدیک داشته باشید که فارغ از هرچیزی صادقانه راه ...

ممنونم از راهنماییتون ولی من خودم بیشترین حقایقو میدونم چون رفیق و همکلاسی دختر داشتم و خیلی چیزاشونو فهمیدم...

جدا از اینا دیگه لازمم نیست رفیق داشته باشم فضای مجازی و حتی خود نی نی سایت خیلی حقایقو روشن کرده     

ممنونم ازتون دوست عزیز اونقدر بالغ هستم طبیعت و دنیای امروزیمونو مخصوصا جنس مخالفو بفهمم...

ممنونم از راهنمایی و وقتی که گذاشتین