2733
2739
عنوان

از اینکه توی همه چیز یه آدم معمولیم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 22 پست
کجاش خاصه آخه

اینکه بین این همه آدم کاریکاتوری تو عادی باشی ام میتونی جذاب باشه

بنظرم انسان هرچیزی ک بخواد میتونه باشه

میتونی معمولی نباشی ولی باید براش تلاش کنی

"چگونه زیستن یک انتخواب است"

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اوهوم ما معمولی ها تماشگر به دنیا امدیم...فقط تماشاچی هستیم که بود ک نبودمون هم برای کسی فرق نداره

تشبیه خوبی بود 

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈

خب باید توی مواردی ک اکتسابی تلاش کنی

جایگاهت رو تغیر بدی

با متنفر و ناراحت بودن

چیز تعییر نمیکمخ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
منم خیلی معمولی ام گاهی فکر میکنم اگ مثلا خوشگل بودم و بقیه تعریف میکردن ازم چجوری میشد  یا اگ ...

این  همه از ما تعریف کردن به کجا رسیدیم؟؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "

وای همه حرفای منوزدی همیشه تنهابودم چون بچه مثبتا منوبعنوان متین وسرسنگین بودن قبول نداشتن بچه شوخ وشیطونا هم بخاطر چادرداشتنم ازم دوری میکردن واقعافازم به هیچ کدوم نمیخوردمیدونی چون وضع مالیمون بدبودوتیپم خوب نبودتواجتماعم نبودم برای همین هیچکس طرفم نمیومد

۷۵.۹۲۸۰
2740