2733
2739

خواهرم۱۵ سالشه کلا از بچگی عشق رنگ صورتی و تیپ دخترونه زدن و کیتی ایناس 

جا کلیدیش سویشرت همه چیش دخترونه است از اسپرت خوشش نمیاد و اینکه عاشق باربی 

حالا  از دیروزه ناراحته که تو مدرسه بهن میگن پیک می و همه پچ پچ میکنن پشتم 😒

قلبت رو خاموش کن تا زندگی کنی .🧡  

ببخشید عزیزم ولی پیک می هستی و خیلی چندش اور😂

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب دختره دیگه تیپ دخترونه میزنه 

من با شوهر و بچه دنبال وسایل دخترونه و کیتی میگردم برای خودم.

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2740
خب دختره دیگه تیپ دخترونه میزنه  من با شوهر و بچه دنبال وسایل دخترونه و کیتی میگردم برای خودم.

چه بدونم والا  هرروز یه داستان جدید می‌سازن اللن بیچاره کلی اعتماد به نفسش اومده پایین

هر هر هر مثل تو تیپ های تامبوی بزنه خوبه چندش که قیافه خودته ازگل

تیپ تابوی نمیزنم استایلم استریته و صد برابر بهتر از استایل پیک می گوگولی شماست که دنبال توجه میگردی❤️.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
چه بدونم والا  هرروز یه داستان جدید می‌سازن اللن بیچاره کلی اعتماد به نفسش اومده پایین

اینا مگه نمیگن تیپ هرکی به خودش مربوطه؟

خب دخترت محکم جلوشون وایسه بگه تیپ هرکی به خودش مربوطه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
اینا مگه نمیگن تیپ هرکی به خودش مربوطه؟ خب دخترت محکم جلوشون وایسه بگه تیپ هرکی به خودش مربوطه

خواهرمه ارع والا خودشون دم از حق انتخاب میزنن ولی تهش عقاید دیگران مسخره میکنن

خواهرمه ارع والا خودشون دم از حق انتخاب میزنن ولی تهش عقاید دیگران مسخره میکنن

خواهرت محکم جلوشون وایسه.همونجوری که اگه کسی به خودشون گیر بده جواب میدن

خواهرت را مظلوم دیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706