2733
2739
عنوان

برای بچه دار شدن دو دلم

52 بازدید | 7 پست

۲۶سالمه ۸ ساله  ازدواج کردم . ولی هنوز بچه ندارم ‌ ار یه طرف حوصلشو ندارم درس میخونم و واقعا درسام سخته و۲ سال مونده 

از طرفی گاهی دلم بشدت بچه میخاد و بهش فکر میکنم قند تو دلم آب میشه 😶 ولی باز میترسم از مسئولیت اش از سختی هاش اگ پشیمون بشم دیگ راه برگشتی ندارم . خونواده مم اصرار دارن بچه دار شیم شوهرم میگه انتخاب با خودته چون تو قراره باردار شی سختی هاش با توعه . موندم واقعا 😑

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم سنت رو حتما در نظر بگیر  اره سختی داره ولی اگه قراره بچه بیاری الان دیگه وقتشه

اهوم از اینم میترسم شوهرمم ۳۵ سالشه دیگه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2731
مامانت کمکت میکنه؟ نترس دیگه اقدام کن در ضمن شاید خدایی نکرده به همین زودی برات نگیره

چن بار گف بچه بیار گفتم کمک میکنی گف به من چ ولی تهش آره احتمالا کمک کنه 

اره بابا کمک میکمن من ۲۰روزه زایمان کردم بچم همش بغل مامانمه همه کاراش با خودشه به زور میده بغل من&n ...

الهی عزیزم به سلامتی 😍

2740