2737
2734
عنوان

بتا در اوایل بارداری

109 بازدید | 21 پست

سلام خانوما من 35روز از وقت پریودم گذشته دو روز پیش آزمایش دادم بتام 247بود 

همون روز رفتم سونو گفت چیزی دیده نمیشع زود اومدی چند روز بعد دوباره آزمایش بده بتات هزار بود بیا 

من الان یکم نگرانم که چرا خودشو نشون نداده نکنه بتام پایینه و رشد نداشته؟از تجربه‌هاتون ممنون میشم بهم بگین 

٣٥روز خيليه 

پريودات نامنظم بوده يا نه 

اگه منظمه نظر دكتر چي بود 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
٣٥روز خيليه  پريودات نامنظم بوده يا نه  اگه منظمه نظر دكتر چي بود

پریودام قبل اقدام منطم بود هیچ مشکلی نداشتم 

الان فقط نگرانم که یماه از وقت پریودم گذشته من باید بتام بالا میبود تقریبا چهار هفته باید باشم دیگه 

پریودام قبل اقدام منطم بود هیچ مشکلی نداشتم  الان فقط نگرانم که یماه از وقت پریودم گذشته من با ...

اهان در اصل يعني ٥-٦روز دير كردي از تايمي كه بايد ميشدي و نشدي درسته؟؟؟

طبيعيه اگه اينطوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
نه ۳۰اسفند باید میشدم 

عجيبه اما ممكنه لقاح دير اتفاق افتاده باشه 

چرا اينقد دير از دادي 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۷فروردین بیبی زدم دوتا منفی بود  ۱۷روز از وقت پریودم گذشته بود ینی بیبی چک منفی نشون داد

پس لقاحت دير بوده 

شنبه برو مجدد ازمايش بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد موند تا دوروز پیش ازمایش دادم مثبت شد  درد شکمی هم دارم مث پریود ولی کم

دردات كه طبيعيه 

لقاحت دير بوده وگرنه بايد ٨هفته ميبودي 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706