2737
2734
عنوان

مامانا بچتونو کی از شیر گرفتین

1486 بازدید | 15 پست

سلام.از شیر گرفتین لاغر شد؟پسرم۱۶ماهشه دیگه میخام بگیرم.شیرخشک که اصلا نخورد.شیرگاو هم فقط عصرونه میخوره.چون گشنشه

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قراره دو سالگي بگيرم 😍اخه باباش ميگه من دوس ندارم شير بدم😑تازه فداش بشم مامانش هنوز عقده و اون به وجود نيومده😅😅😅😂😂😂

ني ني ندارما فقط دلم يهو خواست تيكر دار باشم😊اصلا دوس دالم😋اذيت كنين گريه ميكنما😔😭
2728
من پسرمو 22 ماهگی از شیر گرفتم. لاغر شد اما نه اونجوری که خیلی به چشم بیاد. وای جونم آزاد شد

اذيت ميكرد؟!؟

ني ني ندارما فقط دلم يهو خواست تيكر دار باشم😊اصلا دوس دالم😋اذيت كنين گريه ميكنما😔😭
2740
اذيت ميكرد؟!؟

این اواخر دیگه خیلی وابسته شده بود. شب تا یکسره میخورد.

سب اول هم تا صبح بیتابی کرد اما شبای بعدش آرومتر بود. و کلا این پروسه یک هفته زمان برد

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو
این اواخر دیگه خیلی وابسته شده بود. شب تا یکسره میخورد. سب اول هم تا صبح بیتابی کرد اما شبای بعدش آ ...

كلا بدم مياد به بچه شير بدي قشنگ اسفالتت ميكنه همه جا

ببین عزیزم اشتباه منو نکن من هم بارداربودم هم به بچه ی اولم 4ماه شیردادم 

این شیرفایده ی چندانی نداره درضمن هم بدن خودت به تحلیل میره هم ممکنه هورمونای شیردهی باعث زایمان زودرس بشه 

سعی کن عرض یکی دوهفته ازشیربگیریش وشیرای دیگه جایگزینش کنی

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2706