2737
2734

با درد شدید بلند شدم الان دستم درد میکنه تیر میکشه دلیلش چیه😂

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جن

تو خواب دیدم ی موجود یهو دستمو گاز گرفته چ ربطی ب جن داره اخه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

دستت زیر بدنت نبوده اول درد ب جود میاد بعدمغز قاط میزنه کی بود چیشد اونوقت متوهم میشه😂

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2740
حتما زیر سرت بود یا روش خوابیده بودی اشکالی ندارا 

زیر سر کی😂اخه تو خواب بودم الان دستم درد میکنه😂

من ی یبار رو دستم خوابیده بودم بعد وللله دستم عین فلجا شده بود باون دستم بلندش میکردم میزاشتم کنار توخواب حس میکرد دست ندارم 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
خواب ندیدی واقعا اتفاق افتاده

هن؟ 😂

توخداب بودم یهو پریدم از درد

ام روح و جسم باهم ارتباط دارن چون روحت اذیت شده جسمت هم متاثر شده

اخه دستم درد میکنه.وقتی از خواب پریدم .روحم چشه؟

اخه دستم درد میکنه.وقتی از خواب پریدم .روحم چشه؟

مگه نگفتی تو خواب یه موجودی دستتو گاز گرفته😐خواب چیه گلم؟روح ادمه که توی یه داستان داره سیر و سفر میکنه اون موجود روحتون رو اذیت کرده و گاز گرفته خب دردش توی جسمتون هم حس شده چون موقع خواب ارتباط روح و جسم کامل قطع نیست و متاثرن

2706