2733
2734
عنوان

نامزدم از لج من با دختره شوخی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 74 پست

الان که جو آروم شده بهش بگو محکم رفتارش چقد احمقانه س یعنی چی تا ببینه دوسش داری سواستفاده کنه اینجور ادما عادت کنن میخوان همیشه سواری بگیرن بگو مشکل را با حرف حل میکنن نه با جایگزین کردن ی نفر دیگه ی بار دیگه تکرار کنی محلت نمیدم واقعا باهاش سر سنگین شو دست برداره

صدرصد میدونه اشتباهه ک اون موقع انجام مبده اگ قهر کنم لج میکنه میشناسمش

من از همون اول ب قدری جدی برخورد کردم ک الان نمیتونه سر بیاره بالا 

میدونه قاطی کنم بد میشه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت رحم کنه با این شوهر  تازه اولشه اوووووج عشق عاشقیش و اخلاق خوبشو داری الان میبینی ، ده ...

بله دقیقا از همین میترسممم

توواین دوران داره اینجوری میکنهه

شوهرم کلا دوست داره ریاست کنه دوست داره کنترل کنه منو و هرچی گفت بگم چشم

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵

https://t.me/FaalHoosh_bot?start=5928429792

اینو کپی کنین به پیام شخصی خودتون بفرستین 

از اونجا وارد بشین 

آخرین تاپیک بیایین میبینین جریان چیه فقط تو رو خدا زودددد

وقتی از زندگی کسی خبر ندارین به راحتی قضاوتش نکنین . ۱۹ سالمه به زور خانواده تجربی برداشتم پشت کنکورم 
2731

چرا یجوری ب طرف میچسبین هوا برش میدار طبیعی رفتار کن هرچی حساس تر باشی حتی ممکن خداینکرده بهت خیانت کنه چون فکر میکنه چ آدمی هست ک انقد  روش حساسی من مثلا ی بحثی میشه شوهرم میگ نامزویگ البته میگ من میرم توقع داره التماس کنم میگم اوکی برو بسلامت بعد هی خودش میاد منت کشی دگم نمیگم میرم چون من یجور وانمود میکنم  

ک انگاری مهم نیست اونم دگ نمیگه

این اقا کوچولوی لجباز چند‌ سالشه؟ 

باهاش منطقی صحبت کن بگو لعنتی من و تو زن و شوهریم این رفتارهات باعث رنجش من میشه ، بزرگ شو ،‌ ما قراره همسر،‌ دوست و رفیق، همدم و تکیه گاه هم باشیم نه اینکه با کوچکترین مشکلی دنبال اذیت و آزار هم باشیم

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
بله دقیقا از همین میترسممم توواین دوران داره اینجوری میکنهه شوهرم کلا دوست داره ریاست کنه دوست دار ...

من یکم ترسیدم حقیقتا 

اصلاااا قصد ندارم تو دلتو خالی کنم و اینا ها 

هرگز 

ولی کلا تو دوران عقد و نامزدی نشونه ها رو جدی بگیر و همونا رو پنج برابر کن برای بعد از ازدواج 

نه اونقدری بی تفاوت که طرف رو پورو کنه ، نه اونقدری حساس که همه نقطه ضعفات دستش بیاد ، بنظرم هرروز با خودت تکرار کن . ک تو به اندازه کافی خوشگل و کافی و خاص و توانمند هستی که اعتمادبنفس درونیت رو زیاد کنی و اینو به همسرتم القا کنی که بقیه خانوما در حدی نیستن ک بتونن توجه تو رو جلب کنند و با خودت مقایسشون کنی. چون حساسیت و حسادت در اینجور مواقع یعنی اینکه من متوجه ام ک مثلا تو‌ از این خانوم خوشت اومده و داری باهاش گرم میگیری  و من احساس ناکافی بودن داره بهم دست میده. وقتی ب مرور ببینه تو اصلا همچین برداشتی نداری یا از این حساسیت ها نداری دیگه خودش بیخیال میشه از این لاس زدنا انجام بده چون میدونه تو یک درصدم فک نمکنی زنی ب غیر تو به چشمش بیاد . البته نباید سرکوفت بزنی یا خودشیفته باشییااا.. بعدم اینجور مواقع خودت رو سریع با ی چی سرگرم کن ک ببینه متوجه نبودی. مثلا اون لاس میزده توام قیمت خرید ی وسیله رو از فروشنده بپرس ک‌ببینه این همه زحمت مشیده لج تو رو در بیاره ولی تو توی باغ دیگه بودی . بعدم از مغازه میای بیرون دستش بگیر و باهاش خوب باش ک فک نکنه لج کردی کلا ی مدت اینطوریا باش کم کم تاثیر کنه

عزیزم همین الان بشین درست فکراتو بکن ادم باید خیلی لجن باشه که برای در اوردن حرص طرف مقابلش بره با ی ...

ینی میگید جدی بگیرم اینازو؟؟؟؟

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
2706