2733
2734
عنوان

نامزدم از لج من با دختره شوخی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اونقدری بی تفاوت که طرف رو پورو کنه ، نه اونقدری حساس که همه نقطه ضعفات دستش بیاد ، بنظرم هرروز ب ...

منم همینکارو کردم رگال هارو میردم کنار و از لباسا عکس میگرفنم ک ینی من اصلااا متوجه نیستم و نگاهشوتم نمیکردم و موقع خروجم دستشو گرفتم کشیدم کنار با خانومه هم خیلی خوب خداحافظی کردم بهش گفتم واست از لباسا عکس گرفتم بعدانم ببینیم

ولی از درون اون لحظه حالم ازش بهم میخورد و دلشوره داشتم و واقعا ناراحت بودم

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
2731
روی دنده لج بیوفته در غیاب شماهم بره سمت همین کارار

من ادم گیری نیستم واقعا

ب واسطه کارش با مراجعه کننده هاش اوکی باشه مشکلی ندارم ولی معمولیه رفتارش سرسنگبنه در غیابم  ولی بعد دعوا حرکت همیشگیشه

نه، اما شاید عاملش سخت گیری شماست  به شوهرت بفهمون مشکلی با حرف زدنش با بقیه نداری ولی نباید ا ...

ینی ممکنه از سخت گیری من عقده ای شده باسه؟🥲😅

مگه بچه بازیه که لج کنه؟غلط کزده لاس زده.من باشم‌دوتاشون می‌شورم پهن می‌کنم

دخترا بیشتر خوشسون میاد اتفاقا عوضیا

ینی ممکنه از سخت گیری من عقده ای شده باسه؟🥲😅

عقده ای واژه مناسبی نیست 

بهش میگی نکن اون بیتشر ترغیب میشه که انجامش بده، همون لج بازی میشه ولی قصدش لاس زدن نیست‌ به نظرم اذیت کردن شماست چون نقطه ضعف ازتون گرفته 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
الان ک دوران عقد باید بهتر ورژن خودش باشه اینه چند صباحی دیگ تو زندگی میخواد چ رفتارای انجام بده ب ن ...

اره خودمم خیلی نگرانم 

الان ک باید بی نقص باشه ایتجوره

عقده ای واژه مناسبی نیست   بهش میگی نکن اون بیتشر ترغیب میشه که انجامش بده، همون لج بازی ...

بله خودمم میدونم قصدش لاس نیس قصدش دراوردن حرص منه

چون اون موقع ها ک واکنش میدادم میگف اها حرصت درومد اره؟خوبت شد

ینی میگید جدی بگیرم اینازو؟؟؟؟

معلومه ک بله 

تو از نامزدت کفری باشی میری با مردا لاس بزنی ؟؟؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خیلی عجیب یجا مینالی از حاملگیت یجا برات دوتا خواستگار اومده یجا نامزدت لاس میزنه خیال پردازیا و تخی ...

عزیزم😂امضام رو بخون😂

خیلی عجیب یجا مینالی از حاملگیت یجا برات دوتا خواستگار اومده یجا نامزدت لاس میزنه خیال پردازیا و تخی ...

خب فکر نکردی اینا سه تا ادم متفاوتن؟

2706