2737
2739
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7183 بازدید | 374 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم 

خواهش فدات استارتر عزیز که سنندجی هست منم کرمانشاهی هستم کاربر ۹۸bikas هم ایلامی هست ،،،،داره شوخی میکنه ماهم داریم جوابشو میدیم به زبان کوردی

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
کورد نیستم ولی به کوردا خیلی علاقه دارم چندوقت سعی کردم کوردی یاد بگیرم اما خیلی سخت بود

کوچیک شماییم خانم

اهل کوجایین؟

یادتون میدیم کاری نداره

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
2731
اسم کاربریتون و ریپلای کردین متوجه شدین چی گفتم

اسمم که بله

متوجه نشدم چی گفتین یکی از کارابرا ریپ زده بود روی کامنتتون گفته بود شاعرین متوجه شدم شعره

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
2740
ممنون عزیزم  ی کاربر گفت داروخونه اسپری میفروشن درسته؟

اطلاع ندارم اسپری رو . اگه تو خونه پرتقال داری اب بگیر بخور هم یکم حالت اسیدی داره هم ویتامین c داره اونم خوبه. بعد یه سوال؟ خیلی اذیتت میکنه؟ و چند ساعته ک اینطور شدی؟ 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بچم پاشد شیر خورد خودش خوابید من خوابم نبرد

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست
اطلاع ندارم اسپری رو . اگه تو خونه پرتقال داری اب بگیر بخور هم یکم حالت اسیدی داره هم ویتامین c داره ...

از سه عصر تقریبا تا الان 

همش سرفه میکنم و موقع نفس کشیدن گلوم میسوزه و چیزایی ک میخورم سخت قورت میدم

لطفا تاپیک اخرمو گزارش بزن زدی لایکم کن برات صلوات میفرستم
2706