2733
2734
سلام عزیزم صبحت بخیر رفتم‌دکتر سرم زدن امپول فتازون و بتامتازون😐هیچ تغیریم نکردم

الهی خیلی ناراحت شدم .حالا شاید چند روز بگذره خوب بشی . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
کاش من مث تو بودم قدر نعمت بدون خواهرم

انشالله به زودی باردار بشی.😘😘

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم❤️‍🩹💔 خودتون حضانت بچه هاتونو دادین به همسر سابقتون یا اینکه همسرتون به شما حضانت ند ...

ن موقعی ک طلاق گرفتم نرفتم دادگاه فلان وکیل گرفتم  شوهرمم طلاق نمیداد بخاطر همین وکیل گفت باید ازهمه چی بگذری خربودم بعدشم شکایت کردم واسع بچه هام رفتم دنبالشون بهم ندادباید ی وکیل بگیرم حضانت بچه هامو بگیرم

2731
داداش منم واقعا از کامنت اون خانم ناراحت شدم چون من منظورم اصلا شما نبودین که اون خانم این حرفو زد ...

از بچگی شانس نداشتم من😅اشکال نداره ناراحت نشدم من ..موفق باشین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
اگه من کوردم اجازه نمیدم کسی به برادر کورد زبانم توهین کنه و این وجودو نداره چون چند ساعته داریم با ...

تاج سر مایی شما🌹

چنه دوست دیرم وقته لوا قسه کید گیوت خاسگی حیف یکم لجباری😅ته دیاره شیوگه خود کوشی

تاج سر مایی شما🌹 چنه دوست دیرم وقته لوا قسه کید گیوت خاسگی حیف یکم لجباری😅ته دیاره شیوگه خود کوشی

🤣🤣🤣🤣🤣تواسم حفظ ابرو بکم ولای غریبه ته ارا باورت بی؟؟؟؟یعنی ایلامیل ایقد زوی باورن🤣🤣🤣منو ته و مسیر بهشتیش بوده جنگمان 

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
🤣🤣🤣🤣🤣تواسم حفظ ابرو بکم ولای غریبه ته ارا باورت بی؟؟؟؟یعنی ایلامیل ایقد زوی باورن🤣🤣🤣منو ته و ...

وتم مه ل شانسیله نیرم 🥺ما قلبمون پاکه ینی منگه ناو دم ل بکو بزانم ته گولانیدم🤷‍♂️دیاره زورت فرس وله ماتیکه اراد سینم گولد دم رخد نچوووو

سلام عزیزم صبحت بخیر رفتم‌دکتر سرم زدن امپول فتازون و بتامتازون😐هیچ تغیریم نکردم

سلام دوباره گلم .

من از شوهرم پرسیدم گفت چون بخارش سنگینه نشسته تو ریه هات .گفت باید همون اوایلش تو هوای آزاد وایستی نفس عمیق دم و بازدم عمیق بکشی تا خارج بشه حالا الانم امتحان کن تا زودتر خوب بشی

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
سلام دوباره گلم . من از شوهرم پرسیدم گفت چون بخارش سنگینه نشسته تو ریه هات .گفت باید همون اوایلش تو ...

سلام عزیزم

تو هوای دود و دم تهران ک هوای خوب و تمیز پیدا نمیشه

ولی امروز زیاد بیرون رفتم

ممنون عزیزم

اسپری و قرص و شربت نوشته دکتر استفاده کردم خیلی بهترم

سلام عزیزم تو هوای دود و دم تهران ک هوای خوب و تمیز پیدا نمیشه ولی امروز زیاد بیرون رفتم ممنون عز ...

سعی کن قلیون بکشی  

البته بدون ذغال وتنباکو

بجای اب هم عرق نعنا بریز توش و بکش برا تنگی نفس واسم خیلی تاثیر داره

2706