2752
2734
عنوان

با شوهرم دعوا اساسی کردیم ببینید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 81 پست

عزیزم از شما که زایر امام رضا ع هستی بعیده این رفتارها.

خب اونا زنگ زدن حالتون رو بپرسن که از همسرت پرسیدن.

برادر شوهر یا حتی مادر شوهر من بریم سفر به همسرم زنگ میزنن احوال مارو میپرسن.

خونواده منم به من زنگ میزنن.

دیگ بنده خداها نمیان که تک به تک حرف بزنن.

دخترتونم نباید همچین درخواستی میکرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تولد بچم جاریم نیومد ازرو لج و این حرفا بعد ها گفت ببخشید من نیومدم گفتم عه مگه نبودی؟ مهم نیست خودتو ناراحت نکن

یجور رفتار کن ک بفهمن برات مهم نیستن😁

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
وقتی زنگ زدم رفتنی سفر  جالبه بچه رو از من برتر می دونند

حالا اونا زنگ نزدن چرا از شوهرت طلب کاری ؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731
تبریک میگم بخاطر دو نفر ک زنگ زدن و نردنش الویت نیست زندگی رو زهر کردی و سفر رو کوفت چرا ب یه ور گر ...

از این ناراحتم شوهرم دربست نوکر همین خواهر و برادرشان که محل سگ به من نمیدن

از این ناراحتم شوهرم دربست نوکر همین خواهر و برادرشان که محل سگ به من نمیدن

شما خودت هم الان ب خودت زمانت و سفرت محل ندادی ،یکم آروم باش و لذت ببر از سفر بعد برگشت صحبت کن و تلافی تمام 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
آخه زورم میاد مرد گنده زنگ میزنم به دخترم و شوهرم می حرفه با من نه  خواهرش هم اصلا

حالا خونه ی ما اینطوریه که عموم زنگ میزنه فقط با بابام حرف میزنه تو مسافرت

البته زن عمومم جدا به مامانم میزنه

چون نوکر اون خواهر و برادرشه اینهمه گفتم کم محل بده گو۰شش بدهکار نیست

شما نمیتونی براش تعین کنی ‌چون ب قول شما بهش زنگ زدن پس مشکل اونا شما هستید 

ما میریم جاییمادرش زنگ میزنه تا برسیم ،میگه آب بخورین،لباس گرم بپوشین،بنزین دارین،چمیدونم یه چی بخرین بخورین،خیلی بیرون پمونین، یه چیزا

اصلا هم دوست ندارم همشون تک تک زنگ میزنن که رسیدین،جاتون خوبه،مراقب بچه باشین یه وقت سرما نخوره،

2706