2737
2734
عنوان

خاطره زایمانم

608 بازدید | 54 پست

تو یه تاپیکی بودم الان که درمورد زایمان میگفتم یهو یاد زایمانم افتادم گقتم اینجا بنویسم که هروقت خاستم بخونم و اون حس خوب رو بگیرم

صبح ساعت ۷ بیدار شدیم شبو خونه مامانم مونده بودیم که صبح باهم بریم بیمارستان مامانم رفت نون خرید اورد صبحانمو کامل خوردم ارایش کردم موهامو خوشگل بستم و ساعت ۸ونیم راهی بیمارستان شدیم بدون هییییچ استرسی رفتیم و حدود ۱ونیم ساعتی طول کشید کارای بیمارستان رو بکنیم اتاق رو تحویلمون دادن و بعد حدودا ۴۵ دقیقه گفتن دکترت اومده و باید امادت کنیم بری اتاق عمل همین که اومدن استرس سرتاااااسر وجودمو گرفت مخصوصا قسمت سوندش که شدید سوز داشتم بعد دوتا خانوم خیلی محترم و خوش اخلاق کمکم کردن و نشستم رو ولیچر لباسای نینی روهم برداشتیم همینکه وارد محوطه اتاق عمل شدم مامانم گریه میکرد و همسری که نگرانی تا چشاشو پر کرده بود از یکم دورتر دکترمو دیدم و بهم دست تکون داد و یهویی یکم از استرسم کم شد فشارم اینارو گرقتن و بردنم اتاق عمل شماره ۱ حدودا ساعت ۱ونیم اینا بود یه اقا پسری که منو میبرد اتاق عمل دید بخاطر سوند اذیتم و خدا خیرش بده خودش دست کرد از زیربغلامو منو گزاشت رو تخت یه اقای مسن حال اومد و از کمرم امپول بی حسی رو زد که همه از درد امپول ناله میکردن ولی منی که هیچی نفهمیدم بعد پاهوم کامل گرررررم شد و اصلا پاهامو حس نکردم و بهم گفتن زود دراز بکش

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بعدش دکترم و یه اقا اومدن و عملو شروع کردن 

هیچیییی نمیفهمیدم فقط حس میکردم دارن رو شکمم دست میکشن 

و منی که زیرلب فقط ذکر میگقتم حدودا ۲۰ دیقه مونده به ۲ نینی کوچولومو که دستاشو میخورد رو تمیزش کردن و گزاشتن رو سینم سرشو فشار میداد به قفسه سینم و منی که میترسیدم خفه بشه و مدام به دوتا خانومی که بالاسرم بودن‌میگفتم توروخدا خفه نشه 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بعدش دکترم و یه اقا اومدن و عملو شروع کردن  هیچیییی نمیفهمیدم فقط حس میکردم دارن رو شکمم دست م ...

بگو بقیشوووو😍🥰🥰🥰

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۹اردیبهشت فهمیدم اومدی تو دلم زندگی مادر♥️😍

بعدش بخیه هام تموم شد و بردنمون ریکاوری و خونواده ای که پشت در اتاق عمل شدیدااااااا استرس داشتن و نگران بودن مخصوصا همسرم که همش پیگیر بوده ما کجا موندیم 

اونجا که اتاق ریکاوری بودیم بهتریییییین حس دنیارو داشتم چون خداروصدهزار مرتبه شکر نینی سالممو گزاشته بودن بغلم و داشت شیر میخورد و همه کنجکاو و نگران منتظر ما 

یه حسی بود اینکه داشتم دست‌پر میرفتم پیش خونوادم و همسرم که نینی ناز و توپولومو ببینن

بعد آمپول بی حسی تهوع و استفراغ نداشتی؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2740

بعد حدودا ۱ ساعتی اومدن ببرمون اتاق خودمون همینکه از اتاق عمل خارج شدیم برادرهمسرم داشت هجوم میاورد که مرستارا گفتن اقا نیا اقا نیا داریم میاریمشون😂وارد اتاق شدیم و بعضیا پیگیر حال من و دور من بعضیا دور نینی بودن انقد هول شدن که به مهمونا از شیرینی که خریده بودنم ندادن😂🚶‍♀️

و منی که انقدر سردم بود که فقط پتو روم بود از عوارض بی حسی بود اونم 

خلاصه دیدینمون و همه رفتن و منو مامانم و نینی موندیم شبو نینی شب اول راحت خابید و همچنین مامانم ولی من تا صبح تقریبا بیدار بودم و چشمم به کوچولومون 

از فرداش گه مرخص شدیم بچه گریهههههههه تا ۴۰ روزگیش 

خدارو صدهزار مرتبه بچه سالم و خوبیه 

الانم بچم ۸ ماهشه و کنارم خابیده 

خدایا تورو به حضرت زهرا دامن تمام کسایی که نینی میخان رو به زودی زود سبز کن و تا سال بعد همین موقع بغلشون باشه♥️

مگه نباید ناشتا میبودی؟

نه عزیزم 

دکترم گفت ساعت ۹ونیم بیمارستان باش ولی ساعت ۷ صبحانتو بخور و بعد ۷ حتی اب هم نخور

سزارین  شدی؟ کِی زایمان کردی؟ الان انگار سزارین انتخابی رو نمیذارن

بله عزیزم سزارین بودم 

۸ ماه پیش 

نه اجازه نمیدن من بچمم سرش پایین بود سفالیک بود دو سه تا دکتر عوض کردم و این زیرمیزی گرفت و نامه داد باید سزارین اجباری باشه

بگو بقیشوووو😍🥰🥰🥰

گفتم گلم

بعد آمپول بی حسی تهوع و استفراغ نداشتی؟

نه هیچکدوم

2706