2737
2739

ما رسم انشگتر نداریم برای همین قرار شد شب بله برون یه تیکه طلای کوچیک هدیه بده.

و چون احتمالا بله برون بیست روز دیگه باشه . برام پول ریخته خودم برم یه چیزی بخرم بعد بش بدم که اون شب بم بده  چون میترسیم بعدش گرون تر بشه .

تاحالا خودتون تنهایی رفتین هدیه بله برونتونو بخرین؟  اها چون سلیقه خانوادش متفاوته برای همین گف خودم کادومو بخرم و اونا هیچی نمیدونن از این قضیه خودشم گف تو خریدت دخالت نمیکنم.

حس عجیبیه ادم خودش تنها بره کادو بله برون بخره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوبه که  برو بخر لذتشو ببر اگه خانواده شوهرت برن یه چیز بیخودی برات بخرن تو ذوقت بخوره خوبه؟ ...

من ک ناشکری نکردم خوشحالم و برام حس عجیبیه  دقیقا مامانش یه سال پیش برام انشگتر خرید بااینکه چهار گرم هست اصلا خوشگل نیست برای همین خرید طلارو به خودم محول کرد

من ک ناشکری نکردم خوشحالم و برام حس عجیبیه    دقیقا مامانش یه سال پیش برام انشگتر خرید باا ...

برو کیف کن و هرچی دوست داشتی بخر ولی سر گرما دقت کن کلاه سرت نذارن که یوقت اونا بیان بگن چرا زیاد پول دادی

2738

ببین اگ از فرهنگ خانوادش خوشت نمیاد همین اول کاربکش کنار

من خانواده شوهرم روستانن منو ب جای اینک ببرن بالا انقدر خرد کردن و اوردن پایین ک همسطحشون بشم 

واقعا تفاوت فرهنگی خیلی سخته

توقرانم اومده ک باید اولین چیزی ک توازدواج درنطربگیری تفاهم فرهنگی

الان توبخای بری سمت اونا باید لباس پوشیدنتو عوض کنی مث اونا باشی و خانواده روستایی ازعروس همیشه انتطار کارکردن داره و خیلی چیزای دیگ 

ببین اگ از فرهنگ خانوادش خوشت نمیاد همین اول کاربکش کنار من خانواده شوهرم روستانن منو ب جای اینک بب ...

خانواده نامزد منم همینطور هستن اهل روستا منی که کارمندم و خودم ماشین دارم وضع مالی از اونا بهتره یه کارا کردن بیا و بیین همه ی اینارو میدونم اما خیلی دوسش دارم نمیتونم بیخیالش شم