2733
2734
چراااا الان متاهلی ولی انگار شوهر نداری؟؟؟

بزا اینکه اون چیزایی که تصور میکردم شوهرم اصلا انجام نمیده😑😔پیش هم نمیخوابیم، یه چیزای دیگه، فکرشو کن🥺

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر دارم خودم 😂😂😂ولی متاسفانه از دوران مجردی موند برام  ، ازدواج که کردم دیگه خیال پردازی ن ...

منم شوهر دارم شوهرمم خیلی دوسم داره اما این خیالپردازی تو ذهنم مونده قبل خواب بهش فک میکنن کلا تو خیالم یه زندگی دیگه دارم با این زندگیم خیلی فرق داره یعنی منم بیمارم

واسه کسی که دکترا گفتن هیچوقت نمیتونی طبیعی باردار بشی یه آی وی اف نا موفقم داره دیگه هم پول آی وی اف نداره بچه هم خیلی دوست داره چه دعایی میکنی؟ (معجزه میخوام فقط ازت خدا😪😪)
2728
2740
بزا اینکه اون چیزایی که تصور میکردم شوهرم اصلا انجام نمیده😑😔پیش هم نمیخوابیم، یه چیزای دیگه، فکرشو ...

چرا میش هم نمیخوابین . ماکه کنارهم نیخوابیم ولی باز بهش فکر میکنمو باهاش حرف میزنم ولی کم

کاربر قدیمیه از ۹۸ اینجام😇
متاهلی

اره

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
فقط دنبال یکی بودم که بگه ازدواج کرده ولی هنوز شوهر خیالی هم داره فهمیدم تنها نیستم🤣

اره بابا خیالت راحت تنها نیستی خیلیای دیگه هم هستن احتمالارو نمیکنن

من همه کامنتها و صفحات رو نخوندم ممکنه بقیه گفته باشن من ندیدم 

ولی در کل راحت باش دو تا سه تا شوهر خیالی هر چقدر دلت میخواد داشته باش  

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706