2752
2734
عنوان

یه خواستگار خیلی خوب دارم خیلی خوبه اما ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 57 پست
منظورم اینه مهربونه  آداب معاشرتش خوبه... اما پوشش جلف که نه یه جوریه

خب مشکل اگ فقط پوشش هست که میشه تغییر داد

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.
منظورم اینه مهربونه  آداب معاشرتش خوبه... اما پوشش جلف که نه یه جوریه

ببین اگه پوششه یا کلا چیزیه که میتونی باهاش حرف بزنی تغییرش بده یا فکر میکنی با گذر زمان تغییر میکنه اوکیه‌

اگه در کل آدم خوبیه که میگی خوبه ولش نکن پسر خوب خیلی کمه خیلی همه لاشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه مثال بزنی

نگاه پوششون یه جوریه (حجاب و این چیزا نه هاا) 

مثلا خالکوبی که من ازش متنفرم ، یا ناخن نگه داشتن که بازم من واس مرد بد می‌دونم .

کلا یه جوری ان 

......
نگاه پوششون یه جوریه (حجاب و این چیزا نه هاا)  مثلا خالکوبی که من ازش متنفرم ، یا ناخن نگه داش ...

پس ولش کن 

چون چندین سال اینجوری بوده 

چرت میگن که قبول کن و ظاهرش عوض کن 

ما نمیتونیم کسی رو عوض کنیم

کسی رو نمیتونی تغییر بدی 

با این فرضیه با مسی ازدواج نکن 

اگه ته دلت صاف نیست ردش کن

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
نگاه پوششون یه جوریه (حجاب و این چیزا نه هاا)  مثلا خالکوبی که من ازش متنفرم ، یا ناخن نگه داش ...

خب اگه برات سخته ردش کن بعدا مشکل ساز میشه برات

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

به نظرم بهتره که ردش کنید اگه به دلتون نمیشینه چون اگه نشد که استایلشون رو عوض کنید همیشه یه عقده ای تو دلتون هست و زندگیتون اگه بهشت هم باشه باز اون عقدههه بهش میچربه و زندگی رو براتون سخت میکنه. البته این نظر منه فقط. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
به نظرم بهتره که ردش کنید اگه به دلتون نمیشینه چون اگه نشد که استایلشون رو عوض کنید همیشه یه عقده ای ...

ممنونم از نظرتون 

اره دقیقا میخوام ردش کنم .

فقط اینجا خواستم مطمعن تر شم 

......
نگاه عزیزم پیرسینگ داره گوشش  خالکوبی داره بازوش ناخن اون انگشت کوچیکش بلنده این که اینجوریه ...

به هیچ عنوان تغییر نمیکنه اگرم تغییر کنه موقتی و ظاهری

خوب فکراتو بکن ظاهر خیلی مهمه تو روابط زن و شوهر 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2706