2733
2734
عنوان

یه خواستگار خیلی خوب دارم خیلی خوبه اما ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 57 پست
باز کردم عزیزم . استایل و پوشش مناسب نیست  ینی پسند من نیست  پیرسینگ شلوار عجیب و تنگ& ...

ببین ندیده فهمیدم به دردت نمیخوره 

اینکه باهاش بری تو خیابون خجالت بکشی 

بخصوص پرشینگ گوش

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بنظرم مهمترین دلیلی ک باعث شده صفت خیلی خوب رو براش بکار ببری همون وضعیت مالی خیلی خوبش هست

وگرنه مرد پیرسینگ و حلقه ب گوش مرد نیست و خوب هم نیست چه برسه خیلی خوب

نفس میگوید: وقتی همه چیز درست بشود، به آرامش میرسم. روح میگوید: به آرامش برس، همه چیز درست می‌شود!!!
ببین ندیده فهمیدم به دردت نمیخوره  اینکه باهاش بری تو خیابون خجالت بکشی  بخصوص پرشینگ گو ...

اره واقعا پس رده رد 

تازه موهاش رو هم زرد عقدی کرده

نمی‌دونم چرا اومدن خواستگاری من 

......
اره واقعا پس رده رد  تازه موهاش رو هم زرد عقدی کرده نمی‌دونم چرا اومدن خواستگاری من

😂😂😂😂

آفتاب مهتاب ندیده میخاد

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
درسته عزیزم ممنون از شما  شما عزیز مایی  ردش میکنم فقط میخواستم نظرات عزیزان و بدونم&nbs ...

برای چی رد کنید؟ منظور من این نبود، عرض کردم از اهل فن و متخصص مشورت بگیرید و بی خودی خودتون را گیج نکنید، ضمنا برای سنجش مناسب بودن چندین شاخص وجود دارد که اگر علاقمند باشید تو خصوصی عرض خواهم کرد، لذا تیم مشاوره بسیار مجرب ما با کمال افتخار در خدمتدشما هستند.