2737
2734

سلام عزیزانم

از وقتی خودم یادم میاد مامان بابام همش داشتن براهم میزدن و دعوا خودمم همیشه از خاله‌های روانیم بی‌دلیل کتک میخوردم مامانم هنوزم ک هنوزه با این سن میزنتم بابامم ک مامانمو ول کرده اما طلاق نداده 😭😭😭 دلم خوش بود نامزد دارم اونم بخاطر بی پولی ولم کرد 😭😭😭 خواهرنامزدم قبلا ارتباطمون بد نبود الان بدتر شده عکس بچه‌ش میزاره واسش کامنت گذاشتم جواب نداد استوری ریپلای میزنم جواب نمیده سین میزنه چراااااا چرا هیچکس منو نمیخواد ن از خانواده خودم خیری دیدم و ن از نامزدم😭😭😭😭😭 دارم می‌میرم من بخدا حیف شدم ت خونه ای ک همه مشکل روانی داشتن دلیل دنیا اومدنم هم این بوده ک مامان بابام طلاق نگرین😭😭 واییییی ب کی بگم هرروزم عذابه؟؟؟؟؟ ب کی؟😭😭😭 با خواهرشوهرم یکساا قبل‌از اینکه نامزد داداشش بشم دوست بودیم

و از اینجا ناراحتم ک اون هنووز نمیدونه جداشدیم و دلیل این برخوردش چیه؟؟؟؟😭😭😭 بخداااااهیچکس منو نمیخواد هیمکسسسسس😭

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

اینم بگم مطمین مطین هستم ک نمیدونه هنووز جداشدیم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودت خودتو بخواه ببین چی گذاشتم جلوی چشمم تو محل کارم

عزیزمم😍

2740