2733
2734
عنوان

گواهي قبل ازدواج 😧😐😐

3486 بازدید | 107 پست

سسلاااام بچه هاااا شما رسم گواهي قبل ازدواج دارين ؟؟و خودتون گرفتين ؟؟ يا شوهرتون درخواست كرده !؟مامانم ي چندوقته گير داده ميگه برو ي وقت حرف و حديثي در نيارن ...ب نامزدم گفتم گفت نه لازم نكرده 

ماعقد موقتيم و اون اول نامزدي هم با هم رابطه داشتيم 🙈🙈

توروخدا قضاوت نكنين چون بهرحال شده و زياد تو طرز فكر ما ابنچيزا مهم نيس 

فقط مامانم اين وسط اگه گير بده چيكار كنم ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ما داریم واسه خودمم یه روز قبل عروسی مادرم بردم دکتر گواهی گرفت یکی رو داد مادرشوهرم یکی هم پیش خودش نگهداشت شوهرمم میگفت نمیخواد بری ولی ما رسممونه حتما میرن

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
2738

دیگه کاراتو کردی چیو بری گواهی بگیری😂 

ما تنها رسمی که داریم اینه که عقد موقت و صیغه رو بسیااااار بد میدونیم. یعنی بابام اینا با کلمه صیغه رنگشون قرمز میشه😂 فقط نامزدی بدون محرمیت و بعدش هم عقد کامل

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

سلام نباید به نامزدت میگفتی اینطور حس میکنه خانواده تو بهت اعتماد نداره این بعدا باعث بی اعتمادیش میشه اینکه رابطه داشتی واقعا نباید دیگه میگفتی و اینکه مامانتم البته راست گفته تو این دوره زمونه لازم ادم مخفیانه گواهی بگیره ولی رو نکنه که البته از شما گذشت

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ما رسم نداشتیم ولی این روزا انگار لازمه واقعا با این همه  بی اعتمادی 

منم شوهرم بعد عقد گفت لازم نیست ولی مامانم گف برو بگیر منم بی خبر رفتم گرفتم 

و توصیه میکنم اگه امکانش هست بدون اطلاع و علنی کردن بگیرید و برای خودتون نگه دارید 

2706