2733
2734
عنوان

گواهي قبل ازدواج 😧😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3486 بازدید | 107 پست
الكي گفتم باشه ميرم

پریسا باهاش راحت نیستی بگی چه کردی؟؟؟

واقعا صیغه مسخرس هم روی هوا هستی و ثبت نشده و زود به هم می خوره هم پسر به خودش اجازه میده رابطه بخواد چون محرم هستن !!!!! 

آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 
دیگه کاراتو کردی چیو بری گواهی بگیری😂  ما تنها رسمی که داریم اینه که عقد موقت و صیغه رو بسی ...

نه ما كلا خانواده امروزي هستيم 

فقط مامانم ميگه همينجوري بگير ك حرفي در نياد 😐

ما داریم واسه خودمم یه روز قبل عروسی مادرم بردم دکتر گواهی گرفت یکی رو داد مادرشوهرم یکی هم پیش خودش ...

منم همینکارو کردم   

مام خانواده مادریم رسم دارند فامیلای بابام نه 

هرچند مامان و بابام فامیلن

2731
هرگز زیر بار چنین چیز نرو من ننگ میدونم برای یک زن

بنظر من هم خيلي توهين آميزه براي خانما.

اصلاً درك نمي كنم چطوري بعضيا زير بار چنين چيز تحقيركننده اي ميرن!

مگه مال اونا كنتور ميندازه، ميان ثابت ميكنن صفر كيلومتره كه شما بخواي چيزي رو به اثبات برسوني؟!

یارب .... مباد آنکه گدا معتبر شود.....

خوب؟

هدف از تاپیک؟ 

میخواستی مارو در جریان امور زناشویی و مکالمات بین خودت و مادرت بزاری؟؟؟😂😂😂 الان من چکاری ازم برمیاد در خدمتم😆😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من مامانم خودش پردش خونریزی نداشت مامان بزرگم اذیتش کرده بود سر من گفت برو گواهی بگیر شوهرم گفت اصلا من خجالت میکشم اصلا همچین چیزی میگی ولی من بخاطر شناخت خودم رفتم اتفاقا بدون خونریزی هم بودم 😊

مــــرد 👨 که تـــ❤ـو باشـــی... زن 👩 بودن چـــه خوبــــہ💏
ما رسم نداریم،نگران نباش هر وقت هرکی چیزی گفت ،برو پزشک قانونی مشخص میشه

اونم زمان داره صد سال بعد بره چیزی مشخص نمیشه 😁

آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 
پریسا باهاش راحت نیستی بگی چه کردی؟؟؟ واقعا صیغه مسخرس هم روی هوا هستی و ثبت نشده و زود به هم می خو ...

نه

ما بخاطر حرف فاميل صيغه خونديم 

وگرنه براي خودمون و خانواده هامون اصلا مهم نبود صيغه محرميت

نمیدونم از طرفی به مرد حق میدم واسه این گواهی

از طرفیم یه توهینه 

نمیدونم بگم موافقم یا مخالف!

ولی خوبه که همسرت بهت اعتماد داره گفته لازم نکرده

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
خب ما رابطه داشتيم ديگه😂چرا نميگفتم خب 

پریسا جان رابطه ربطی به گواهی نداره نباید میگفتی مامانت گفته بابا این چه کاریه مگه شک دارید به خودتون کسی هم اگر به شما شک داره بگید به سلامت چطور زیر بار این توهین میشه رفت؟

اوه اوه حالا چرا مادر شوهر    

رسممونه باید گواهی رو بدی مادرشوهر و مادر خودت تازه این خوبه قدیما باید پارچه شب عروسی رو مادرت میبرد مادرشوهر و خانوادش ببینن واسه منم مادربزرگم میگفت باید پارچه بیاری ببینم منم گفتم ول کن لازم نیس ولی الانم رو دلش مونده که پارچه منو ندیده

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
پزشک قانونی مشخص نمیشه 😏

چرا پزشک قانونی مشخص میکنه ولی اول ازدواج میرن دکتر زنان ولی بعد ها که میخوان متوجه شن که توسط کی بکارت از بین رفته میرن پزشک قانونی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706