2733
2734

سلام گفت دماغت نه افتادگی داره نه قوز نه انحراف

چیشو عمل کنم؟تغییری نمیکنی

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان نمیدونم چ کنم

راستش از یه طرف خوشحالم دیگه قرار نیست هی مراقبت بعد عمل و...انجام بدم

از یه طرف هم خیلی رویاپردازی کرده بودم ولی همش هیچ

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2740

خب چرا میخوای عمل کنی اگه دماغت زیباس

اگه هم خیلی اصرار داری برو ی دکتر دیگه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

خب راست میگه دیگه چیشو عمل کنه جونتون میخاره فقط برید زیر تیغ و بیهوشی و دردسر های عمل 

حالا من مجبورم برای سرکلاژ بیهوشی بگیرم غمم گرفته 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

خو عمل نکن 

منم بینی در ظاهر عیبی نداره ولی دکترم گفت برات عمل میکنم خیلی هم خوب میشع برا برج ۳ نوبت زد برام

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍