2733
2739
عنوان

طبیعیه واسه کنکور استرسی ندارم؟😂

258 بازدید | 30 پست

پشت کنکورم هدفم کنکور تیرِ،

که میدونم رتبه ۳ رقمی کفمه😌💜

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

ن بابا منم ندارم😂

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این اعتماد به نفس و اینکه تا تیر دوماه مونده طبیعیه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
2740
با این اعتماد به نفس و اینکه تا تیر دوماه مونده طبیعیه

اعتماد به نفس ندارم 

خب تلاش کردم

پارسالم رتبم خوب بود

امسال بهترم میشه

😌

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

ایشالا عزیزم به نظرم کارخونه تومیکنی  استرس نداری  بعضیا خیلی استرس میگیرن البته درک میکنم بالاخره زحمات کشیدن ولی خب استرس زیاد خوب نیست

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
چه رشته ای هستی عزیزم

تجربی گل💜

چند بود رتبه‌تون؟ کدوم رشته؟

تجربی بودم

بین ۲ و ۳ هزار