2733
2734
عنوان

طبیعیه واسه کنکور استرسی ندارم؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اعتماد به نفس ندارم  خب تلاش کردم پارسالم رتبم خوب بود امسال بهترم میشه 😌

خب من که نگفتم این بده که منظورم اینه وقتی به خودت باور داری طبیعیه استرست کم باشه یا نداشته باشی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اعتماد به نفس ندارم  خب تلاش کردم پارسالم رتبم خوب بود امسال بهترم میشه 😌

ولی این خودش معناش اعتماد به نفسه و اعتماد به نفس چیز بدی نیست به جاش خیلی هم خوبه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

@opium    

اوپی اوپی خانومممممم‌ توصیه ای واسه ما کنکوریا نداری مادر؟💜

و اینکه میگی دوماه ینی دو صفر من با حرف تو باور دارم خودمو و واسه تیر مطمعنم که میترکونم😌ماچ به کلت

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
منم تجربیم  بنظرت تو وقت باقی مونده کدوم فصلارو بیشتر و دقیق تر بخونم؟ برای تیر

نقاط قوتتو تقویت کن و جامع زیاد کار کن

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
چجوری هم شوهر داری هم کنکور

ببخشین دیگه دستم خورد ازدواجم کردم وسطش😔😂

@opium     اوپی اوپی خانومممممم‌ توصیه ای واسه ما کنکوریا نداری مادر؟💜 و اینکه میگی دو ...

اره عزیزم تلاش کنی تغییرات زیادی میشه ایجاد کرد

بیوی اون اکانتم رو چک کن
اره عزیزم تلاش کنی تغییرات زیادی میشه ایجاد کرد

معذرت میخوام تگت کردم امضاتو الان دیدم💜

معذرت میخوام تگت کردم امضاتو الان دیدم💜

نه عزیزم خواهش میکنم این چه حرفیه

من واقعا مدتی نیاز به تنهایی دارم

اگه میگم تگ نکنید علتش اینه که میترسم جواب ندم ناراحت شید

درمورد سوالت هم مفصل توی تاپیکم توضیح میدم چون سوال خیلیاست

عزیز دلمی💜

بیوی اون اکانتم رو چک کن
نه عزیزم خواهش میکنم این چه حرفیه من واقعا مدتی نیاز به تنهایی دارم اگه میگم تگ نکنید علتش اینه که ...

منتظر اوپی اوپی از همیشه قوی تر هستیم💜دوست دارم.

2706