2733
2739

همین امروز خبر رسید ک جمعه میرسن و اولین جایی ک میان خونه ماست 🥺🥺

میخام سنگ تموم بزارم چون هم خیلی عزیزن هم خیلی وقته ندیدیمشون

میخام  دو مدل غذا درست کنم یکیش حتما قورمه سبزیه اون یکیش چی باشه؟

ژله و ماست خیار.  و ترشی مخلوط کلم و سالاد فصل هم هستن .

دوست دارم جز ژله یه دسر خوشمزه دیگه هم بزارم . چی پیشنهاد میدید .

نوشیدنی هم ک دوغ و نوشابه هستش .

کلا هررر پیشنهادی دارین واسه سفره بگید .

نظرتونه جز این دو مدل خورش سوخاری هم بزارم ؟

به نظرتون خوبه ؟

یا اینکه یه غذای نونی مثل اولویه یا حلیم بادمجون .

وای دست و پامو گم کردممم😂 و ب شدت خوشحالم🥺🥺🥺 

همه پیشنهادا و انتقاداتتون رو برام بزارید و اینکه زودی فرار نکنیدا . چون میخام دستور غذا ها رو هم بپرسم بعضیاشو😅♥️بوس ب تک تکتون 🥰🤗💓💓💓

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

قورمه سبزی

زرشک پلو با مرغ

باقالی پلو با ماهیچه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

مرغ شکم پر 😋

💜                                                                                                                                                                                                                                           
قورمه سبزی زرشک پلو با مرغ باقالی پلو با ماهیچه 

اینم خیلی گذینه خوبیه .اما خب قورمه سبزی با گوشت گوسفندیه باقالی پلو با ماهیچه هم گوسفندیه . دلم میخاست هم مرغ بزارم هم گوشت .

به نظرتون باقالی پلو و ماهیچه و زرشک پلو و مرغ بزارم 

یا 

قورمه سبزی و زرشک پلو با مرغ؟

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏

باقالی پلو با مرغ یا گوشت+ قرمه سبزی

به نظرم الویه و ... دیگه زیاده کاریه.

سوپ بذار برای پیش غذا که مجلسی تر باشه

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

با توجه به تجربیاتم از فیلمای تست غذا توسط خارجی ها😂

حتما کباب هم بگیر زرشک پلو با مرغ هم خوبه سوپ و کشک بادمجون هم پیش غذا فسنجونم خوبه ولی باید شیرین باشه 

کجایین؟ 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست.من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست.