2733
2734
به تو چه ارتباطی داره خب  انقدر بیکارین ک وا میستین ملتو انالیز میکنن راجبش تامیکم میزنین

برای پربازدیدی

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی گف؟ بگین تادیگه انجام ندیم. 

کاری که میخواست غیر قانونی بود و من انجام ندادم و گفتم برو پیش مدیر، وقتی غیرقانونی باشه میفرستم پیش مدیر تا اگه مدیر خواست خودش انجام بده که دردسری برام نداشته باشه، مدیر کارشو انجام داد بعد این اومد توپید به من با عصبانیت  چون ظاهرا فامیل دور م بود انقدر دور که من نمیشناختمش اصلا ولی میگفت باید انجام میدادی
منم یواش جوابشو دادم گفتم مدیر قبول نمیکنه یه مورد رو انجام دادم پارش کرد و توضیحات دیگه دادم و اخرم عذرخواهی کرد ولی منو واقعا ازار داد

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
اره من و همسرم دوران عقد مدام همینجوری بودیم البته من پوششمم معمولی بود این مدل که میگی نبود خخخ&nbs ...

اينا پسره مدام دستش رو كمر دختره بود

اونم كه پوشش و ارايش و … افتضاح

حالا من برام اهمیتی نداره که زن و شوهر باشن یا نه ..ولی خدایی تصورم از غیرت مرد اصلا جابجا میشه وقتی ...

دقیقا فاز اینایی ک مثلا روشنفکرن ومیگن پوشش بخودشون مربوطه رو نمیفهمم،خودم مذهبی نیستم ولی معتقدم پوشش یه زن نشون دهنده شخصیت و نجابتشه،اینایی ک نیم تنه میپوشن و سینه و شکم میندازن بیرون و حجم قسمت تناسلی شون کامل مشخصه با خط و خطوطش(خیلی معذرت میخام خودمم یه زنم)دقیقا چیو میخان ثابت کنن؟غیراز جلب توجه !یا پسرایی ک لاک مشکی میزنن و رژ میزنن و مو میبافن؟!!خواهشا نریزید سرم ،نظرم رو گفتم مخالفا ریپ نزنن 

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
2706