2733
2734
منکه تو ارایشگاه میگم اینجوری پوشیدن خاننمهای متاهل از بیرون با همین پوشش اومدن  من خودم تو خی ...

ميبينم اين مدلي كه ميگيد ميپوشن البته

ولي من ديدم الان اكثرا كت كوتاه با شلوار و بي روسري

نيم تنه دخترهاي جوون ديدم ميپوشن زير كت

بعضيا تيشرت هم ميپوشن بي روسري

شلوار تنگ هم ديدم

ولي سينه و كمر نديدم زياد بندازن بيرون

اتفاقا خوبه بحث ريزتر شد

بيشتر نوع رفتارشون با هم عجيب بود كه ادم همچين فكري ميكنه

ميبينم اين مدلي كه ميگيد ميپوشن البته ولي من ديدم الان اكثرا كت كوتاه با شلوار و بي روسري نيم تنه ...

دیروز یه خانمی سوتین پوشیده بود رسما نیم تنه نبود روش یه کت و شلوار کوتاه دکمه کتم باز بود....خب تو ذهن آدم میمونه 

بعد حالا حرف بزنی میگن به ت.چه من که دخترم اینجوری بیرون نمیرم بعد میگن لباس نشونه آدم نیست

به خدا تو شخصیت شناسی یه مبحثه که طرز لباس پوشیدن شخصیت طرف رو نشون میده همه جا دنیا هم همینه 

لباسای باز و بدن نما مخصوص یه گروه خاصی با یه شغل عیر شریفه

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز یه خانمی سوتین پوشیده بود رسما نیم تنه نبود روش یه کت و شلوار کوتاه دکمه کتم باز بود....خب تو ...

دقيقا

ميخوندم تو پرواز هاي داخلي تو امريكا يه خانم سياهپوست دامن با سوتين پوشيده بوده كادر پرواز بهش تيشرت دادن گفتن تو هواپيما ممنوعه اينطور لباس

دقيقا ميخوندم تو پرواز هاي داخلي تو امريكا يه خانم سياهپوست دامن با سوتين پوشيده بوده كادر پرواز به ...

حالا اینجا همه بهت میپرن که مگه دغدغه دیگه نداری

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
2731
اونی که میندازه بیرون بقیه ببینن مشکل جنسی نداره اونی که میگه جلب توجه میشه مشکل جنسی داره  من ...

من نگفتم اونی ک میندازه بیرون مشکل نداره

گفتم اونی ک با دیدن همجنس خودش تحریک میشه قطعا مشکل جنسی داره وگرنه ما سونا و استخر و دریا میریم کلی خانم لخت هم میبینیم هرگز نشنیدم کسی تحریک بشه ،دیگه دختری ک تو خیابون با لباس و مانتو و شومیز دیگران تحرزک بشه رگه های از همجنس بازی احتمالا توش هست

نگفت كه تحريك ميشه گفت توجه اش جلب ميشه

بعضیا انقدر هیکلاشون خوبه و میندازن بیرون منِ دختر چشمو برنمیدارم و زل میزنم و رو برگردوندن برام سخته 

چه برسه پسری که دستش نرسیده و ندیده😂😂😂

،این دقیقا جمله ای بود ک اون خانم گفت ک اصلا طبیعی نیست و ب نظرم رگه های تمایل ب همجنس داره 

2740
من نگفتم اونی ک میندازه بیرون مشکل نداره گفتم اونی ک با دیدن همجنس خودش تحریک میشه قطعا مشکل جنسی د ...

حالا کی گفت تحریک شد😐چرا حرف من و عوض میکنی

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
حالا کی گفت تحریک شد😐چرا حرف من و عوض میکنی

بعضیا انقدر هیکلاشون خوبه و میندازن بیرون منِ دختر چشمو برنمیدارم و زل میزنم و رو برگردوندن برام سخته 

چه برسه پسری که دستش نرسیده و ندیده😂😂😂

،این دقیقا جمله ی خودتون بود ک اصلا طبیعی نیست و ب نظرم رگه های تمایل ب همجنس داره

بعضیا انقدر هیکلاشون خوبه و میندازن بیرون منِ دختر چشمو برنمیدارم و زل میزنم و رو برگردوندن برام سخت ...

عزیزم این حرف یعنی تحریک شدن؟؟؟؟

چرا وقتی میخوای ضایع نشی میزنی به در چرت و پرت گفتن؟ 

چه ربطی داشت؟

خدا شفات بده ان شاءالله

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
بعضیا انقدر هیکلاشون خوبه و میندازن بیرون منِ دختر چشمو برنمیدارم و زل میزنم و رو برگردوندن برام سخت ...

به نظرم معني هم جنس گرايي نميده حرفشون

كسي كه جلب توجه كنه ظاهرش يا زيبا باشه چه زن چه مرد حتي بچه هاي كوچيك ادم نگاهش ميمونه

بعضي بچه ها اينقدر خوشكلن دقيقا ادم ميخواد همش نگاهسون كنه

2706