2733
2734
عنوان

یعنی اینایی که میگن شوهر میخایم واقعی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 59 پست
بله، بیشتر دختران جامعه(و پسر ها) اینجوری هستن. گرایش به جنس مخالف به طور شدید دارن و بعد هم تشکیل ...

خب تو دنیای واقعی من ندیدم 

چند تا خانم مجرد که سن شون بالا رفته از آشنا هامون هستن ولی هر وقت حرف ازدواج بشه میگن نه مجردی بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم مسخره کردن درست نیست عمه من 40سالشه مجرده همیشه میگه یه زمانی شوق ازدواج داشتم قسمتم نشد الان بشه هم نمیخوام خب چ گناهی دارن خواستگار نداشتن اصلاااا حالا بگم قیافش زشته نه اصلا اتفاقا خوشگله صدتای زشت تر ازاون ازدواج کردن آدم اهل دوستی با پسرا هم نیست حداقل اینجوری موقعیتش پیش بیاد الان دیگ تنهاست واقعا حق داره خب

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2731
بله، بیشتر دختران جامعه(و پسر ها) اینجوری هستن. گرایش به جنس مخالف به طور شدید دارن و بعد هم تشکیل ...

البته همین درسته وهمین بایدباشه

یعنی اصلاذات آدم اینه

گرایش به جنس مخالف وتشکیل زندگی وخانواده و ازیادنسل و.....

غیراین بشه همه چی قروقاطی میشه

فکر میکنن چه خبره والله فقط یه نفر وارد زندگیت میشه سرش همه جای زندگیت هست اسمشم شوهره.من اوایل ازدواج چون همش مستقل بودم کسی تو کارم دخالت نمیکرد داشتم دیووونه میشدم هی یکی مثل دُم به آدم وصله.

بنظرم مسخره کردن درست نیست عمه من 40سالشه مجرده همیشه میگه یه زمانی شوق ازدواج داشتم قسمتم نشد الان ...

مسخره نکردم عزیزدلم 

من تو واقعیت ندیدم اینجا دیدم میگم شاید ایستگاه میگیدن

نه ولی آدم فکرشوبکنه مامان باباش جلوچشمش پیرمیشن هرکی سرش به زندگی خودش گرمه ولی مثلا توتنها کسی ...

ازدواج کنه دیگه پدر مادر پیر نمیشن؟؟؟ خب کار کنه درس بخونه خونه جدا بگیره مهاجرت کنه اصلا از شهرش یا حتی کشورش . تا زمان مناسب ازدواجم میکنه . چیه از ۱۸ سالگی ارزو شوهر دارن

خب تو دنیای واقعی من ندیدم  چند تا خانم مجرد که سن شون بالا رفته از آشنا هامون هستن ولی هر وقت ...

اونا اون سن بحرانی رو رد کردن که از نوجوونی تا اوایل ۲۰ ساله‌. بعد اون شوق ازدواج خیلی کم میشه. 

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
2706