2737
2734
عنوان

یعنی اینایی که میگن شوهر میخایم واقعی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کیکن

واسه من یکی که نه ارزو هستش نه هدف

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2731
ازدواج کنه دیگه پدر مادر پیر نمیشن؟؟؟ خب کار کنه درس بخونه خونه جدا بگیره مهاجرت کنه اصلا از شهرش یا ...

کسی که شرایط مهاجرت داره قطعا ۱۸ سالگیش فکر ازدواج نمیکنه 

من خودم خانوادم اجازه ندادن حتی دانشگاه برم ،الانم نه خونه کسی میتونم برم نه عروسی مهمونی جایی با ادمای جدید اشنا شم ،نه سفر میتونم برم چون پدرم دیگه سنش زیاد شده و اصلا حوصله سفر نداره ،داره ۲۰ سالم میشه هنوز یه سفر تفریحی نرفتم ،من الان اگه دلم ازدواج و شوهر نخواد پس چی بخواد؟من حس میکنم ازدواج با کسی که ۴_۵ سال ازم بزرگتره و تفکر شبیه من داره میتونه منو از این قفس ازاد کنه

😂😂 نه عزیزم بیشتر تاپیک ها ۳۰ به بالا هستند 

چی بگم والا من هر کیو دیدم داشت شوهر شوهر میکرد زیر ۲۰ بود

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
البته همین درسته وهمین بایدباشه یعنی اصلاذات آدم اینه گرایش به جنس مخالف وتشکیل زندگی وخانواده و ا ...

خودم شخصی هستم که کشش ندارم(هر چند ازدواج کردم البته اجباری بوده). جامعه های گذشته رو نگاه کنی همه بچه دار نمیشدن. چون ما موجودات اجتماعی هستیم نقش های مختلف طی زمان برامون به وجود اومده

اما متاسفانه هممون رو به این سبک زندگی(ازدواج متاهلی) ترویج میدن و چون در ذات همه نیست نتیجش میشه

افسردگی، تک فرزندی یا طلاق و...

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
2738
کسی که شرایط مهاجرت داره قطعا ۱۸ سالگیش فکر ازدواج نمیکنه  من خودم خانوادم اجازه ندادن حتی دان ...

اولا خیلیا تو سی و چهل مهاجرتشون حور میشه دوما چرا صرفا اجازه نداد و تمام؟؟؟ چرا واسه زندگیت نباید بجنگی ؟ فکر کردی همه ب راحتی شاغل شدن دانشجو سدن ازادن؟ طرف یکسال مداوم با جون و دل جنگیده خب توم بجنگ . درس نخوندی خب مهارت یاد بگیر ادمین بشو تو خونه کار کن باگوشیت پول جمع کن مهاجرت کن . اینا همش بهانس

همون آدم های واقعین  که اینطوری حس هاشون نمیتونن بروز بدن و جلوی بقیه قسمت های خوب مجردی میگن ،وقتی تنهایی سختشون میشه اینطوری توی فضای مجازی راحت‌تر ابراز میکنن و قسمت های تلخ مجردی بیان میشه

خب تو دنیای واقعی من ندیدم  چند تا خانم مجرد که سن شون بالا رفته از آشنا هامون هستن ولی هر وقت ...

بنظرم اینجا چون کسی کسیو نمیشناسه کاربرا راحت تر میتونن حرفای دلشونو بزنن قطعا اطرافیانتم هستن ولی نشون نمیدن واسه همین میگی ندیدی 

اولا خیلیا تو سی و چهل مهاجرتشون حور میشه دوما چرا صرفا اجازه نداد و تمام؟؟؟ چرا واسه زندگیت نباید ب ...

میگم نذاشت تا شهر دیگه برم دانشگاه فرهنگیان که دخترونه س درس بخونم تو میگی مهاجرت کن!

من تا سرکوچه نمیتونم برم، خانواده تعصبی دست و پای ادمو میبنده ،ادمین بشم پول دربیارم تو خونه بشینم خرج خودم کنم که چی بشه؟!همین الانم پولی بخوام پدرم میده مشکل من پول نیست ازادیه، اگه میذاشتن مهاجرت کنم یا دانشگاه برم و مشکلم فقط پول نداشتن بود شده حمالی کنم پولشو جور میکردم

خودم شخصی هستم که کشش ندارم(هر چند ازدواج کردم البته اجباری بوده). جامعه های گذشته رو نگاه کنی همه ب ...

نه الان بشدت میخوان خانواده روازبین ببرن ...مرداروضعیف میکنن...کلا سیستم دنیا وچپ گرایی داره هرکاری برعلیه خانواده میکنه...ویسری افراد ازسرناآگاهی خودشونو بااینجورمسائل وفق میدن وبه خودشون القامیکنن که مثلا گرایشی نیس یا ازدواج چیه یا چراآدم بایدحتگاازدواج کنه تاخوشحال بشه...کلا حالشون باخانواده معمولی که شامل پدرمادروفرزندمیشه  بده.....ولی واقعیت اینه که اگه دنیابخواد به سمت بهتری بره بایدتواولین قدم خانواده هرجامعه وکشوری شکل بگیره وآدما متعهد بشن وخلاصه زندگی باری به هرجهت پیش نره ...الان تونسل دهه۸۰اگه توجه کنی اصلااکثرپسرا ازنظرظاهری خیلی ضعیفن...اکثرا  اصلادختروپسرهیچ احساس مسیولیتی ندارن...هیچ هدفی ندارن...اینابرای آینده خوب نیس...البته خب شایدم بایددیگه کم کم نسل آدمم ازبین بره

2706