2737
2739

بعضی از آدم ها دوست دارن مرکز توجه باشن و به شدت رقابت دارن 

مثل خواهر خودم از وقتی ازدواج کردم مثل دیوونه ها شد تهمت میزد همش میگفت طلاق بگیر 

حتی مادرم به زبون آورد که از ناراحتی تو خوشحال میشه انقدر دلم رو میسوزدند که خدا میدونه 

فکر کن بچه هاش وقتی مامان شون باشه از ترس مامان شون به من سلام نمی کنن بعد یه جایی که مامان شون نباشه میان بوسم میکنن کلی محبت میکنن 

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همینه ...خونه ای که بزرگ داره البته بزرگ عاقل نمیزاره بین بچه هایش فاصله بیفته بینشون فرق نمیز ...

هر بزرگتری ارزش احترام نداره، من خودم چند بار جلوی مادر بزرگم وایسادم، بعد گفتن لیلا تربیت نداره جلو بزرگ‌ترش وایمیسته، منم بهش گفتم مسلمونی دیگه؟ نماز می‌خونی دیگه؟ حضرت علی گفته ارزش آدما به علم و شخصیت اون آدما، منم طبق همون صحبت دارن باهات رفتار می‌کنم، پس تو که بزرگ تری نباید جوری رفتار کنی که منی که نوه تو هستم تو روت بایستم، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2731
آره دقیقا تقصیر مامان و بابام علی الخصوص مامانم بوده . یک روز انقدر برادرم کتکم زد که واقعا جون نداش ...

حیف دیه گرون، وگرنه کاش همسرت یکبار بزنش😂

هر بزرگتری ارزش احترام نداره، من خودم چند بار جلوی مادر بزرگم وایسادم، بعد گفتن لیلا تربیت نداره جلو ...

حالا سر چی تو روش وایسادی

چی گفته بود چه کار کرده بود

هر بزرگتری ارزش احترام نداره، من خودم چند بار جلوی مادر بزرگم وایسادم، بعد گفتن لیلا تربیت نداره جلو ...

همین دیگه خونه ای که بزرگ عاقل داره مطمعنن همه رفتار سنجیده میکنن نه بزرگی که خودش باعث اختلاف تو خانواده میشه 

2740
😂😂😂😂 بهش می‌گفتی نظر کرده کیه اون وقت؟  این مدل نظر کرده ها بیشتر شبیه جوکن 😂

چی بگم عزیزم اینقدر غصه خوردم داغون شدم.بعد دزدیش چیز کوچیکی هم نبود اموال زیادی ازشون سرقت شده پلیس هم نرفتن .من مطمئن هستم کار خود شوهرشه ولی نمیتونم ثابت کنم .😔

حالا سر چی تو روش وایسادی چی گفته بود چه کار کرده بود

سر اینکه گفته بود چرا پول سه شبه کم دادید و اونو پس فرستاده بود 😐گفتیمش دوستمون تنگ بود، هر کی در حد توانش، گفت نه فلانی آنقدر داده، گفتمش داده که داده خدا بیشتر بده بهش، من آنقدر تونستم، دستمم درد نکنه، 

حیف دیه گرون، وگرنه کاش همسرت یکبار بزنش😂

نه بابا . ببین برادرم خیلی پرروئه.  حالم ازش به هم میخوره . الان ۴ ساله ازدواج کرده من یکبار هم خونش نرفتم . بعد با مادر و پدرم پر رو پررو میاد خونه ما. واقعا راضی نیستم براشون خرجی بکنم چون مدام گذشته میاد جلو چشمم

2706