2737
2739
نه بیانم هرگز قبولشون نمیکنم انقد تو به همسرم ظلم کردن،بعد ازدواجم عذابمون دادن هرگز حاضر نیستم قبول ...

آره درسته، منم مامان و بابام تقریباً مشابه همسر شما به مشکل خوردن با خانواده بابام، منم ازشون متنفرم ، درک میکنم صحبت شما رو، ولی منظورم این بود کاش اون روز پیری بیان پیش شما و با دست رد شما مواجه بشن تا خار بشن، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
😁😁 میدونی من کلاس هم میرم ، پیش مشاور هم رفتم ، اما واقعا دست خودم نیست ، باورت میشه الکی به مادر ...

اما سعی کن حتما ورزش هم بری، چالش خوبیه برات، 

کلا سرد و سنگین باش باهاشون، سعی کن دوست و رفیق خوب تو باشگاه و کلاس هایی که میری پیدا کنی، روابط عمومی رو بالا ببر، که با اونا مشغول بشی، دوستایی انتخاب کن که آنقدر خوب باشن که حتی همسرت رو با همسر دوستت آشنا کنی، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره درسته؟ از کجا متوجه شدی 🧐  متاهل

۱) اگه تو رابطه با آدمی متوجه بشی خیلی منفعت طلب بود یعنی تو رابطه ای که داشتید فقط منافع خودش براش مهم بود و اصلا تو براش مهم نبودی تا جایی که پشت تو نشسته بدت رو گفته

اگه متوجه این چیزا بشی چه کار می کنی؟ کات؟

۲)اگه مادرت خیلی بد باشه همسرت رو در جریان می ذاری؟ یا ظاهرسازی می کنی؟

ممنون می شم این دو تا سوال رو جواب بدی

۱) اگه تو رابطه با آدمی متوجه بشی خیلی منفعت طلب بود یعنی تو رابطه ای که داشتید فقط منافع خودش براش ...

۱) دوام هر رابطه ای، چه دوستی، چه همکار، چه حتی خانواده، فرقی نمی‌کنه، وقتیکه صداقت توش نباشه فایده ای نداره، کات کردن ، چون اون شخص به هیچ چیزی جز خودش فکر نمیکنه، و اصلا مهر و محبت، صداقت نداره، جلو روت یه چیز پشت سرت چیز دیگه، این اصلا بدرد بخور نیست 

۲) اگه مامانم بین من و همسرم بخواد حاشیه ایجاد کنه آره، البته اول فرصت میدم با مامانم صحبت می‌کنم محترمانه اخطار میدم، اگه نتیجه نداد، حتما به همسرم میگم، بهش هم میگم چون بهت خیلی اعتماد دارم گفتم بهت، 

2740