2752
2734
نه بابا بخدا من هیچ وقت برای کسی بد نخواستم ، اما خدا بدش نیاد مادرم رو دوس ندارم ، چون خیلی بد کرد ...

حق داری، خدا داره میبینه دیگه، برای همینم بدش نمیاد از صحبتت، 

اما چیزی که هست اینکه شما با بچه هات خوب باش، 

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ب تربیت و احترامی ک پدرومادر یاد میدن واقعا ربط داره من مامانم از بچگی از بس دوچشمی و تبعیض قائل شود ...

خدا حفظشون کنه براتون عزیزم بچه ها رو

رابطه داری با خواهر و بردرهات؟

🤭🤭🤭

باور کن خواهرت هم متوجه بشه اشتباه کرده، روش نمیشه بگه اشتباه کردم، اما خوب دل شکستن تاوان داره که بد هم تاوان دادن

چرا فرق گذاشتند چرا اون یکی هارو دوست داشتند همسرت رو نه متوجه نشدی تاحالا چرا؟ مثلا ممکنه اونا دو ...

نه من همسرم بچه اوله نزاشتن درس بخونه با اینکه شاگرد اول بوده گفتن نرو کمک دستم باش تاسوم راهنمایی خونده اما برادرش تو دبیرستان تجدیدمیاورد کلی کلاس معلم که قبول شه بره دانشگاه آخرم نتونست قبول شه همسرم حتا یه شارژم باید با اجازه پدرش می‌خرید می‌رفت کارگری باید پولو میداد پدرش با اینکه وضعشون خوب بود برادرش کارگری نکرده کلا همه درآمد پدرشوهرم دست برادرشوهرمه هرطور میخواد خرج می‌کنه انقد تو سن کم به همسرم کار سنگین داده 25سالگی دکتر گف دیسک کمر داره بعدش یه عمل دیگه کرد دکتر گف چون تو سن بلوغ کار سنگین کرده بهش فشار اومده دلیلش اینه،همسرم بچه خیلی آروم و حرف گوش کنی بوده قدرت نه گفتن نداشته بسکه تحت کنترل پدرش بوده وگرنه هرگز آدم بدجنس لات و خلافکار اینا نبوده کلا آدم سالمیه دلیل تبعیضش رو هرگز نفهمیدم الانم همونه 

حق داری، خدا داره میبینه دیگه، برای همینم بدش نمیاد از صحبتت،  اما چیزی که هست اینکه شما با بچ ...

عزیز دلم ، من دوس ندارم بچه دار بشم ۷ ساله ازدواج کردم . روزای اول بعد ازدواج همش گریه میکردم ، چون واقعا به همسرم علاقه نداشتم . بعد دیگه همسرم گفت درس بخون ، به خودت برس ، دیدم داره برای خوشحالی من تلاش میکنه منم کوتاه اومدم . میدونی از سمت مادرم اذیت شدم ، خیلی برام سخته بخوام مادری کنم 

عزیز دلم ، من دوس ندارم بچه دار بشم ۷ ساله ازدواج کردم . روزای اول بعد ازدواج همش گریه میکردم ، چون ...

اجی گلی برو کلاس ورزشی، یوگا برای تمرکز عالیه و آرامش ذهنی، کلاس شنا، trx اینا ورزش هایی هستن که آسیب دیدگی ندارن ولی جسم و روح و فکر رو مشغول میکنن، اعتماد بنفس بیشتری میگیری، 

من خودم رزمی کارم هر موقع عصبانی بشم کیسه بوکس لازمم 😂

باور کن خواهرت هم متوجه بشه اشتباه کرده، روش نمیشه بگه اشتباه کردم، اما خوب دل شکستن تاوان داره که ب ...

نمیدونم عزیزم دیگه بخدا سپرده ام .خدا خواهر ابله منو سرعقل بیاره.

مرسی عزیزم از نظرت 🙏

حالا ببین فردا همون پدر شوهر و مادر شوهرت پیر و از کار افتاده شدن میان پیش شما، اون موقع که باید با ...

نه بیانم هرگز قبولشون نمیکنم انقد تو به همسرم ظلم کردن،بعد ازدواجم عذابمون دادن هرگز حاضر نیستم قبولشون کنم به همسرمم گفتم ،همین الانشم میلیاردرن ما12ساله مستاجریم کلی باغ دارن که کل سیباش رو همسرم کاشته دیوار کشی کرده توسن پایین که دیسک کمر گرفته تومور بیضه داشته عمل کرده هرگز یه قرون کمکش نکردن با اینکه درآمد میلیاردی دارن،نزاشته همسرم درس بخونه که کارگری کنه ،چرا باید بیان پیش ما،ما انقد از دستشون مکافات کشیدیم بگم قصه هزار یک شب میشه

اجی گلی برو کلاس ورزشی، یوگا برای تمرکز عالیه و آرامش ذهنی، کلاس شنا، trx اینا ورزش هایی هستن که آسی ...

😁😁

میدونی من کلاس هم میرم ، پیش مشاور هم رفتم ، اما واقعا دست خودم نیست ، باورت میشه الکی به مادرم گفتم گوشیم خرابه ، نمیتونم بهت زنگ بزنم ، چون حس بدی ازش میگیرم . هیچ رازیم  رو به مادرم  نمیگم . اصلا کلا توی هفته شاید یک ربع هم با هم حرف نزنیم . 

خدا حفظشون کنه براتون عزیزم بچه ها رو رابطه داری با خواهر و بردرهات؟

ممنونم عزیزم همچنین عزیزان شمارو راستش نه سالی ۳الی ۴ بار ببینم شون چون همون ها دوچشمی رو یاد گرفتن منم خوشم نمیاد ب خودم و بچه‌ام جای برم ک بی احترامی بشه یا فرق گذاشته بشه

2706