2733
2739
عنوان

به نظرتون این ویژگی ها برای یه پسر چطوره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 16 پست
همه چیزش خیلی خوبه ها  ولی برای ازدواج و یا دوستی و... نه. چون فقط 19سالشه  و خیلی سنش ...

البته من سن شناسنامه ام ۱۹ هستش ولی همیشه گفتم ۲۹ سالمه، تعریف نمیکنم از خودم ولی قشنگ ده سال جلو تر از سنم هستم تجربه های بسیاری دارم که شاید آدم ۴۰ ساله نداشته باشه، به اندازه خودم تجربه دارم از معامله، خرید و فروش، امور اداری و قضایی و دفتری، امور بانکی که خوراکمه، به کل فامیل مشاوره بانکی میدم😂، توی روابط کاری و اجتماعی و ...

البته من سن شناسنامه ام ۱۹ هستش ولی همیشه گفتم ۲۹ سالمه، تعریف نمیکنم از خودم ولی قشنگ ده سال جلو تر ...

ببین این اصلا مهم نیست.

میدونم که خیلی برای زندگیت تلاش کردی 

ولی خب واقعا سنت کمه پسر خوب 

الان اصلا وقت این چیزا نیست برای شما...

اگر داداشم همین شرایط رو داشت همینو میگفتم.

میدونی چرا؟ مثلا بیا بگیم تو الان همه چیزت اوکیه

اون دختر خانمی ک از شما هفت ماه کوچیکتره ممکنه اینجوری نباشه.

اصلا وقت اینکه یه دختر 18 19ساله وارد رابطه بشه؟تو ممکنه بگی با تجربم 

ایا اونم همینجوره؟ اونم به اندازه تو زندگیش رفته جلو و تجربه داره؟ 

حتی اگرم بگی اره بازم کار درستی نیست. 

از نظر روانشناسی 

علایق،سلیقه ها و خیلی چیزای دیگه ی شما ممکنه ثبات نداشته باشه با پنج شیش سال دیگتون (در 99درصد مواقع همین طوره) و همین این مسئله منجر به کات کردن و... خیلی چیزای دیگه میشه 

بخاطر همین مسئلس ک اکثر افرادی که زیر 25سال وارد رابطه میشن اون رابطه منجر به کات کردن میشه...

اینا حرفای من نیستن

دکتر هلاکویی و خیلی روانشناسای دیگه در این زمینه ک جلسه مشاوره داشتم یا تلفنی حرف زدم باهاشون 

همین رو بهم گفتن.

من از شما دوسال بزرگترم ولی وقتی 19 18سالم بود اون اقا پسر 22سالش بود 

و شرایط خیلی خوبی داشت 

اون زمان که با مشاورا حرف زدم گفتن بخاطر سنش بهتر اینکه وارد رابطه نشی تا بزرگتر بشین.

و الان ک چندسال میگذره فهمیدم چقدر اون حرف درست بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.