2737
2734
عنوان

مستاجرمون....

206 بازدید | 25 پست

سلام خانوما ما ی مستاجرداریم توواحد اپارتمان برج ۴ قراردادش تموم میشه وقتی خونه رو بهش دادم گفتم خونخ برافروش گذاشتم اطلاع دادم بهش والان امسال واقعا بازار کساد بود براخرید فروش شاید سرجمع ۵تا مشتری اومد خونه رو دیده ک اجازه نمیداد وبزور وبهانه موفق میشدم ک بزاره بزن برا بازدید امشب مشتری رفته اجازه نداده باز بنظرتون حق باکیه چون هم مشتری بخدا سرجمع ۶تانرفته واونم از دوساعت یابعضیاش ی روز قبل باهاشون هماهنگ کردیم امشب دیکه شوهرم باش بحثش شده وگفته دنبال خونه باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تا وقتی قرار داد تموم نشده متاسفانه یا خوشبختانه حق با مستاجر و میتونه کسیو خونش راه نده

بهتره با صحبت و مهربونی قانعش کنید تا مشتری بره خونه رو ببینه

با دعوا حق با اون‌میشه

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
تا وقتی قرار داد تموم نشده متاسفانه یا خوشبختانه حق با مستاجر و میتونه کسیو خونش راه نده بهتره با ص ...

آره من ب شوهرم گفتم ولش کن این دوسه ماهم قراردادش تموم میشه 

اگر خودتون باشید اجازه می دید کسی بیاد حموم اتاق خواب آشپزخونه و همه ی خونه رو نگاه کنه ،یک کم حق بد ...

عزیزم منم مستاجربودم تابحال وبله اومدن دیدن درضمن ازاول ما بهشون گفتیم وقتی گرفتن خونه رو ینی اطلاع داشتن

2706